Enquête

Populaire bands teren veelal op succesalbums van jaren geleden. Van welke, uit 25 door ons geselecteerde ‘grote’ bands, vind je het recentste studio-album het meest bevredigend?

AC/DC - Power Up [2020]
Alice Cooper - Road [2023]
Avenged Sevenfold - Life Is But A Dream [2023]
Bring Me The Horizon - Post Human: Next Gen [2024]
Deep Purple - =1 [2024]
Def Leppard - Diamond Star Halos [2022]
Disturbed - Divisive [2022]
Dream Theater - Parasomnia [2025]
Five Finger Death Punch - Afterlife [2022]
Iron Maiden - Senjutsu [2021]
Judas Priest - Invincible Shield [2024]
Korn - Requiem [2022]
Linkin Park - From Zero [2024]
Metallica - 72 Seasons [2023]
Nightwish - Yesterwynde [2024]
Opeth - The Last Will And Testament [2024]
Ozzy Osbourne - Patient Number 9 [2022]
Porcupine Tree - Closure / Continuation [2022]
Rammstein - Zeit [2022]
Sabaton - The War To End All Wars [2022]
Scorpions - Rock Believer [2022]
Slipknot - The End, So Far [2022]
Tool - Fear Inoculum [2019]
Volbeat - Servant Of The Mind [2021]
Within Temptation - Bleed Out [2023]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 april:
  • Bridear en Lords Of The Trident
  • Kai Hahto
  • Social Distortion en The Bellrays
  • The Raven Age en Disconnected
  • 3 april:
  • Frog Leap
  • Very 'Eavy Festival
  • 4 april:
  • Greenleaf, Gnome en High Desert Queen
  • Very 'Eavy Festival
  • 5 april:
  • Grindhoven XII
  • Salacious Gods, Oerheks en Nubivagant
  • Your Highness, Mould, The Fifth Alliance en LowMad
  • 6 april:
  • Anneke van Giersbergen
  • Benediction, Jungle Rot en Master
  • Thundermother, Cobra Spell en Vulvarine
  • 7 april:
  • And So I Watch You From Afar en Scaler
  • 8 april:
  • Save Face
    2 mei:
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksi Sihvonen (Medicated) - 41
  • Coen Janssen (Epica) - 44
  • Daniel Droste (Ahab) - 45
  • Giuseppe Spanò (Daedalus) - 49
  • Markus Vanhala (Malpractice) - 44
  • Phil Demmel (Machine Head) - 58
  • Richard Loudin (Monolithe) - 51
  • Sascha Gerstner (Helloween) - 48
  • Tim Grose (Lord) - 55
Review

Make It Count - Leeway
Jaar van release: 2008
Label: GSR Music
Make It Count - Leeway
Elke werkdag sta ik op om 6 uur. Pas na een behoorlijke dosis cafeïne krijg ik mezelf in de auto gesleept om naar mijn werk te rijden. Gelukkig heb ik nu een gezonder alternatief gevonden dat Make It Count als naam draagt. Ik laat de koffie staan, maar in de auto luister ik onmiddellijk naar dit Leeway en plots komt er adrenaline, dopamine en serotonine vrij in mijn lichaam en ben ik in één klap wakker. En dit dankzij deze Berlijnse boys die hier een geslaagd debuut afleveren.

In een klein half uurtje krijgen we namelijk negen uitstekende hardcore aanvallen. Invloeden van het 90’s geluid van Sick Of It All worden gecombineerd met de melodie van Comeback Kid en ik waan mezelf even in de NY Hardcore hemel. Origineel is het allemaal niet, maar de uitvoering is vlekkeloos, de zang uitstekend, de instrumentale omkadering lekker strak en de boodschap is ook nog eens positief. Ik was nog maar juist bekomen van de laatste Backfire en nu volgt er alweer een klapper van formaat. Hopelijk is dit de voorbode dat 2008 een veel beter hardcore jaar wordt dan 2007 op gebied van nieuwe releases. We won’t give in, we’ll fight and win. Motherfuckin’ yeah.

Tracklist:
1. Intro
2. Make It Count!
3. Still Carry On
4. One Step Ahead
5. We Dont Give A Fuck
6. What It Means
7. All These Words
8. Right Here
9. Whatever It Takes
10. Everyday Life

Score: 85 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 28 februari 2008

Make It Count - Leeway
Reactie van Aram op 20-02-2013 om 12:11u

Na het bekijken van alle opreedtns is het voor mij toch duidelijk:- Lisa Stokke met With love' (heel goed live gezongen en een erg mooi nummer) - Nora Foss Al-Jabri met Somewhere beautiful' (fantastisch gezongen, heel mooi nummer dat mij op de een of andere manier doet denken aan Stronger every minute' van Lisa Andreas uit Cyprus 2004. Ik denk dat zij deze voorronde wint, ze is dan ook niet voor niets de favoriete om MGP 2012 te winnen) - Reidun Se6ther met High on love' (haar ziek zijn was aan haar optreden totaal niet te merken hoor, ze heeft een heel overtuigend optreden neergezet en verdient gewoon om naar de finale te gaan dus)Voor mij mag de finale dus voorlopig girls only zijn ;-)

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.