Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

24-02-2020

Concert Agenda 2020


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Februari:
24 feb.
The Darkness
Melkweg, Amsterdam
25 feb.
Napalm Death, Eyehategod, Misery Index, Rotten Sound en Bat
Patronaat, Haarlem
26 feb.
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Melkweg, Amsterdam
26 feb.
Polyphia
Patronaat, Haarlem
28 feb.
Anneke van Giersbergen
Anna, Amstelveen
28 feb.
Another Now, Northern Lights en Titans
De Bosuil, Weert
28 feb.
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
28 feb.
Noctulux, The First resort en Egeria
Willemeen, Arnhem
28 feb.
Noctulux, The First Resort en Egeria
Willemeen, Arnhem
28 feb.
X Raiders
Mezz, Breda
29 feb.
After The Burial, Make Them Suffer, Polar en Spiritbox
Dynamo, Eindhoven
29 feb.
Mambo Kurt
Little Devil, Tilburg
29 feb.
New Years Day
Melkweg, Amsterdam
29 feb.
Welicoruss
Hedon, Zwolle

Maart:
1 mrt.
Anvil
Willem Twee, Den Bosch
1 mrt.
Beartooth, The Amity Affliction en Higher Power
Trix, Antwerpen
1 mrt.
Metal Record Fair - platenbeurs
Wibar, Leiden
1 mrt.
Rings Of Saturn, Enterprise Earth, Traitors en Brand Of Sacrifice
Hall Of Fame, Tilburg
1 mrt.
Shiraz Lane, Temple Balls en Block Buster
Little Devil, Tilburg
3 mrt.
Beartooth, The Amity Affliction en Higher Power
Melkweg, Amsterdam
4 mrt.
Kingcrow en Blind Ego
Hedon, Zwolle
4 mrt.
Saxon en Diamond Head
Trix, Antwerpen
5 mrt.
Saxon en Diamond Head
Doornroosje, Nijmegen
6 mrt.
An Evening With Knives
Effenaar, Eindhoven
6 mrt.
Evil Invaders en Angelus Apatrida
Dynamo, Eindhoven
6 mrt.
Heidevolk
Fluor, Amersfoort
6 & 7 mrt.
Into The Shadows festival
Little Devil, Tilburg
Met Ggu:ll, Glowsun, Tangled Horns e.a.
6 mrt.
MaYaN
Gebr. de Nobel, Leiden
6 mrt.
W:O:A Metal Battle veldslag West
Baroeg, Rotterdam
7 mrt.
Another Now, Splinterbomb en Cyanide Paradise
Groene Engel, Oss
7 mrt.
Autumn, Vetrar Draugurinn en In-Tension
De Bosuil, Weert
7 mrt.
March of the Black Horse 5 met: The Fifth Alliance, Grindpad, The Obnoxious, Mouflon, Rites Satanika, Rhythm of Pain en Nihiverse
Black Horse, Roosendaal
7 mrt.
Pendragon en Davey Dodds
Boerderij, Zoetermeer
8 mrt.
Batushka by Krzysztof Drabikowski, Malevolent Creation, Evil Invaders, Angelus Apatrida en Konkhra
Metropool, Enschede
8 mrt.
Dikke Dennis & De Røckers
De Bosuil, Weert
8 mrt.
Gost en Svart Crown
Stroomhuis, Eindhoven
8 mrt.
Metal Record Fair - platenbeurs
Podium, Hoogeveen
10 mrt.
Testament, Exodus en Death Angel
Ancienne Belgique, Brussel
10 mrt.
Vader, Defiled, Chronosphere en Fallcie
Baroeg, Rotterdam
12 mrt.
Born Of Osiris, Volumes, Oceans Ate Alaska en Defying Decay
Patronaat, Haarlem
12 mrt.
Vader, Chronosphere, Defiled en Fallcie
Fluor, Amersfoort
12 mrt.
Vicious Rumors
Little Devil, Tilburg
13 mrt.
Autumn en Vetrar Draugurinn
De Flux, Zaandam
13 mrt.
Hällas
Melkweg, Amsterdam
13 mrt.
Saga
Boerderij, Zoetermeer
13 mrt.
Vicious Rumors
Oefenbunker, Landgraaf
14 mrt.
Eric Steckel
De Bosuil, Weert
14 mrt.
MaYaN
Metropool, Enschede
14 mrt.
Mondo Generator en TankZilla
Baroeg, Rotterdam
14 mrt.
Papa Roach, Hollywood Undead en Ice Nine Kills
013, Tilburg
14 mrt.
Saga
Metropool, Enschede
14 mrt.
Turnstile, Gag, One Step Closer en Glitterer
Dynamo, Eindhoven
15 mrt.
Hällas
Hall Of Fame, Tilburg
15 mrt.
I Prevail
Melkweg, Amsterdam
16 mrt.
Chelsea Wolfe
TivoliVredenburg, Utrecht
16 mrt.
Employed To Serve en Giver
Merleyn, Nijmegen
17 mrt.
Poppy
Melkweg, Amsterdam
18 mrt.
Kvelertak, Planet Of Zeus en Blood Command
Patronaat, Haarlem
18 mrt.
Rose Tattoo
Metropool, Hengelo
18 mrt.
The Sisters Of Mercy
Paard, Den Haag
19 mrt.
Grand Magus en Wolf
De Helling, Utrecht
20 mrt.
Myrath en Eleine
Patronaat, Haarlem
20 & 21 mrt.
Prognosis festival
Effenaar, Eindhoven
Met o.a. Anathema
21 mrt.
Deem Index, Bring on the Bloodshed en Bloodmoon
Willemeen, Arnhem
21 mrt.
Immitallica, Up The Irons en AC/DC UK
De Bosuil, Weert
22 mrt.
Morast, Evil Warriors en VIIHB
Little Devil, Tilburg
24 mrt.
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden
24 mrt.
Floor Jansen
AFAS Live, Amsterdam
27 mrt.
DeWolff
Metropool, Hengelo
27 mrt.
Fleddy Melculy
Effenaar, Eindhoven
27 mrt.
Memoriam
Willemeen, Arnhem
27 mrt.
Therapy?
De Helling, Utrecht
28 mrt.
Thanatos en Bodyfarm
Baroeg, Rotterdam
28 mrt.
The Monolith Deathcult, When Plagues Collide, Tragacanth, Anger Machine en Black Rabbit
Podium Gorcum, Gorinchem
28 mrt.
X Raiders
Duycker, Hoofddorp
29 mrt.
Dark Fortress
Baroeg, Rotterdam
29 mrt.
Lordi
P60, Amstelveen
29 mrt.
Metal Record Fair - platenbeurs
Effenaar, Eindhoven
29 & 30 mrt.
Prognosis conferences & clinics
Dynamo, Eindhoven
31 mrt.
The Sisters Of Mercy
Trix, Antwerpen

April:
2 apr.
Redd Kross
Paradiso, Amsterdam
2 apr.
Taake, Kampfar en Necrowretch
Willemeen, Arnhem
3 apr.
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
3 apr.
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
3 apr.
Semblant, As I May en Secret Rule
Baroeg, Rotterdam
4 apr.
Grindhoven IX
Dynamo, Eindhoven
4 apr.
Stake, King Hiss en Grenadeers
Baroeg, Rotterdam
5 apr.
Metal Record Fair - platenbeurs
De Verlichte Geest, Roeselare
5 apr.
Serenity, Dynazty, Ad Infinitum en Victorius
Patronaat, Haarlem
6 apr.
William Duvall
TivoliVredenburg, Utrecht
7 apr.
Serenity en Dynazty
Metropool, Enschede
8 apr.
Krisiun, Gruesome en Vitriol
Biebob, Vosselaar (België)
9 apr.
Denial Of God
Hall Of Fame, Tilburg
9 apr.
Tarja
Patronaat, Haarlem
10 apr.
Ann My Guard en Kingfisher Sky
Mezz, Breda
10 apr.
Anvil
Corneel, Lelystad
10 apr.
Anvil
Corneel, Lelystad
10 apr.
Finsterforst, Lucifer's Child, Sojourner en Countless Skies
Little Devil, Tilburg
10 apr.
Krisiun, Gruesome en Vitriol
013, Tilburg
10 apr.
Loudness, Grey attack en Harsch
Patronaat, Haarlem
10 apr.
No Fun At All en Satanic Surfers
Melkweg, Amsterdam
10 apr.
Supersuckers
Baroeg, Rotterdam
10 apr.
Tarja en Temperance
Doornroosje, Nijmegen
11 apr.
Ann My Guard en Kingfisher Sky
Duycker, Hoofddorp
11 apr.
Anvil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11 apr.
Cult Of Fire en Malokarpatan
Willemeen, Arnhem
11 apr.
Cult Of Fire en Malokarpatan
Willemeen, Arnhem
12 apr.
Igorrr, Author & Punisher en Otto Von Schirach
TivoliVredenburg, Utrecht
14 apr.
The Plot In You, Thousand Below en Captives
Baroeg, Rotterdam
15 apr.
Geoff Tate
Boerderij, Zoetermeer
15 apr.
Party Cannon, Kaasschaaf en Cumbeast
Willemeen, Arnhem
15 apr.
Pendragon
Hedon, Zwolle
15 apr.
Ross The Boss, Burning Witches en Asomvel
Baroeg, Rotterdam
16 apr.
As I Lay Dying, Emmure, Whitechapel en Une Misere
TivoliVredenburg, Utrecht
16 t/m 19 apr.
Roadburn festival
In en rondom Poppodium 013, Tilburg
17 apr.
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
18 apr.
Eastern Promises Fest
Metropool, Enschede
Met Terror, Born From Pain, e.v.a.
18 apr.
Red
Biebob, Vosselaar (België)
19 apr.
Ancient Bards, Sleeping Romance en Kalidia
Willemeen, Arnhem
19 apr.
Grand Design
De Bosuil, Weert
21 apr.
Evanescence en Within Temptation
Ziggo Dome, Amsterdam
21 apr.
Michael Schenker Fest
Boerderij, Zoetermeer
23 apr.
Turilli / Lione Rhapsody, Canterra en Cellar Darling
Effenaar, Eindhoven
23 apr.
Van Der Graaf Generator
Paradiso, Amsterdam
23 apr.
Whitechapel
Biebob, Vosselaar (België)
24 apr.
Baest
Willemeen, Arnhem
24 apr.
Fleddy Melculy en Pene Corrida
Mezz, Breda
25 apr.
Possession, Corpus Christii, Weltschmerz en Tetelestai
dB's, Utrecht
25 apr.
The Hague Metal Fest
Paard, Den Haag
Met Cyotoxin, Freedom Call, Baest, Izegrim, Dictated e.v.a.
25 apr.
Visions Of Atlantis, Edenbridge, Scarlet Aura en Leecher
De Helling, Utrecht
26 apr.
King Witch en Uur
Little Devil, Tilburg
27 apr.
Willemsfest
Willemeen, Arnhem
Met Thanatos, Cloud Rat, Dead Man's Walk, Leechfeast, Basilisk e.a.
28 apr.
Deathstars
TivoliVredenburg, Utrecht
29 apr.
Vile, Caedere en Putrefied Corpse
Innocent, Hengelo
29 apr.
Visions Of Atlantis, Edenbridge, Scarlet Aura en Leecher
013, Tilburg
30 apr.
La Dispute
De Helling, Utrecht

Mei:
1 mei.
Feuerengel
P60, Amstelveen
1 mei.
Fleddy Melculy
Gebr. De Nobel, Leiden
1 t/m 3 mei.
Netherlands Deathfest
Effenaar, Eindhoven
1 mei.
Pestilence en Misanthropia
Oefenbunker, Landgraaf
1 mei.
Red
De Helling, Utrecht
1 mei.
Uada, Grift, Solbrud en Velnias
Baroeg, Rotterdam
3 mei.
Fleddy Melculy
Willem Twee, Den Bosch
7 mei.
Tyketto
De Bosuil, Weert
8 mei.
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
8 mei.
Eisbrecher en Erdling
Trix, Antwerpen
9 mei.
Eisbrecher
Effenaar, Eindhoven
9 mei.
Little Devil Doom Day V
Little Devil, Tilburg
Met Caskets Open, Bretus, Death The Leveller, Urza, Abysmal Darkening en Throatsnapper
10 mei.
Lucifer
Willem Twee, Den Bosch
10 mei.
Ronnie James Dio - The Memorial Concert
Mezz Breda
14 mei.
Conception
Melkweg, Amsterdam
14 mei.
Monomyth
Patronaat, Haarlem
15 mei.
Fleddy Melculy
De Helling, Utrecht
15 mei.
Lesoir
Hedon, Zwolle
15 mei.
Metalcon
Musicon, Den Haag
Met Distillator, Party Cannon, Stillbirth, Martyr e.a.
16 mei.
Lesoir
Oefenbunker, Landgraaf
16 mei.
Pighead
Willemeen, Arnhem
16 mei.
Symhonic Junction: Anneke van Giersbergen en Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20 mei.
Swans en Norman Westberg
Paradiso, Amsterdam
21 mei.
Dool
Doornroosje, Nijmegen
21 mei.
Greenleaf en Earth Tongue
Effenaar, Eindhoven
21 t/m 23 mei.
Pitfest
Resort Zuiddrenthe, Erica
met At The Gates, Repulsion, The Exploited, Violator, Slapshot, Insanity Alert e.v.a.
22 mei.
Dool en Ggu:ll
De Helling, Utrecht
22 mei.
Oliver Dawson Saxon en Gaskin
Little Devil, Tilburg
22 mei.
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
23 mei.
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
24 mei.
Oliver/Dawson Saxon
Oefenbunker, Landgraaf
26 mei.
Fit For A King
Dynamo, Eindhoven
28 mei.
Dool
Patronaat, Haarlem
28 mei.
Gojira en Korn
AFAS, Amsterdam
29 mei.
Dool
Metropool, Hengelo
29 t/m 31 mei.
Rock Hard festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
Met Accept, Sacred Reich, Grave Digger e.a.

Juni:
2 jun.
Machine Head
TivoliVredenburg, Utrecht
3 jun.
System Of A Down
Ziggo Dome, Amsterdam
6 jun.
Izegrim, Dictated en Methylbenzeen
Willemeen, Arnhem
6 jun.
Up The Irons, Kissterious en The Covernant
Mezz, Breda
17 jun.
Babymetal
TivoliVredenburg, Utrecht
17 t/m 20 jun.
Copenhell festival
Kopenhagen (Denemarken)
met Iron Maiden, Mercyful Fate, Judas Priest e.v.a.
18 t/m 21 jun.
Graspop metal Meeting
Dessel (België)
met Iron Maiden
22 jun.
Social Distortion
Paradiso, Amsterdam
23 jun.
Body Count
Poppodium 013, Tilburg
25 t/m 27 jun.
Tons Of Rock festival
Oslo (Noorwegen)
met Iron Maiden, Faith No More, Deep Purple, Amon Amarth, Disturbed, Dimmu Borgir, Gojira e.v.a.

Juli:
3 & 4 jul.
Dokk'em Open Air
Dokkum
9 jul.
Iron Maiden, Alter Bridge en Airbourne
Evenemententerrein, Weert
10 t/m 12 jul.
Bospop
Evenemententerrein, Weert
17 & 18 jul.
Dynamo Metalfest
Ijssportcentrum, Eindhoven
Met Exodus, Heaven Shall Burn, Sepultura, Jinjer, Obituary e.v.a.
26 jul.
t/m 1 aug.
Metal Days
Tolmin (Slovenië)
Met Testament, Paradise Lost e.v.a.
28 jul.
Judas Priest
013, Tilburg
30 jul.
t/m 1 aug.
Wacken Open Air
Wacken, Duitsland
Met Judas Priest, Mercyful Fate, Amon Amarth, Sodom e.v.a.

Augustus:
5 t/m 8 aug.
Brutal Assault
Fortress Josefov, Jaromer (Tsjechische)
Met Asphyx, Dark Funeral e.v.a.
7 t/m 9 aug.
Into The Grave
Leeuwarden
Met Kvelertak, Revocation, Havok e.a.
11 aug.
Life Of Agony en Static-X
Melkweg, Amsterdam
11 aug.
Sacred Reich
Dynamo, Eindhoven
12 aug.
Sacred Reich
Metropool, Hengelo

September:
5 sep.
Schoonebeek Deathfest
De Boo, Schoonebeek
12 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
17 sep.
Doc's Deathfest
Willemeen, Arnhem
Met Sabiendas, Acid Death, Procreation en Bloodmoon
20 sep.
Jag Panzer en Black Knight
Little Devil, Tilburg
24 sep.
Primal Fear en Freedom Call
Biebob, Vosselaar (België)
30 sep.
W.A.S.P.
Effenaar, Eindhoven

Oktober:
3 okt.
Das Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
10 okt.
MaYaN
Effenaar, Eindhoven
13 okt.
Fish
Paradiso, Amsterdam
18 okt.
Progrockfest
Paard, Den Haag
20 okt.
Arena
De Bosuil, Weert
24 okt.
W.A.S.P.
Trix, Antwerpen
29 okt.
UFO
013, Tilburg

November:
2 nov.
The Black Crowes
013, Tilburg
8 nov.
Doro
Trix, Antwerpen
21 nov.
Faun
TivoliVredenburg, Utrecht
21 nov.
Helldorado - The Incredible Rock & Roll Freakshow
Klokgebouw, Eindhoven
24 nov.
Nightwish
Ziggo Dome, Amsterdam
27 nov.
Delain
Doornroosje, Nijmegen

December:
11 & 12 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Met My Dying Bride, Rotting Christ, Unleashed e.a.
11 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
12 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
18 dec.
Bömbers feat. Abbath
De Helling, Utrecht