Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

01-04-2020

Concert Agenda 2020


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


April:
2 apr.
Redd Kross
Paradiso, Amsterdam
Afgelast
2 apr.
Taake, Kampfar en Necrowretch
Willemeen, Arnhem
Afgelast
3 apr.
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
Afgelast
3 apr.
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
Afgelast
3 apr.
Semblant, As I May en Secret Rule
Baroeg, Rotterdam
Verplaatst naar 27 september
3 apr.
X Raiders
De Vorstin, Hilversum
Afgelast
4 apr.
Grindhoven IX
Dynamo, Eindhoven
Afgelast
4 apr.
Stake, King Hiss en Grenadeers
Baroeg, Rotterdam
Afgelast
4 apr.
Up The Irons
De Vorstin, Hilversum
Afgelast
5 apr.
Metal Record Fair - platenbeurs
De Verlichte Geest, Roeselare
Afgelast
5 apr.
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
Met Cattle Decapitation, Disentomb, Internal Bleeding, Gloom, Inferum en Caedere Afgelast
5 apr.
Serenity, Dynazty, Ad Infinitum en Victorius
Patronaat, Haarlem
Afgelast
6 apr.
William Duvall
TivoliVredenburg, Utrecht
Afgelast
7 apr.
Serenity en Dynazty
Metropool, Enschede
Afgelast
8 apr.
Krisiun, Gruesome en Vitriol
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
Afgelast
9 apr.
Denial Of God
Hall Of Fame, Tilburg
Afgelast
9 apr.
Tarja
Patronaat, Haarlem
Afgelast
10 apr.
Ann My Guard en Kingfisher Sky
Mezz, Breda
Afgelast
10 apr.
Anvil
Corneel, Lelystad
Afgelast
10 apr.
Finsterforst, Lucifer's Child, Sojourner en Countless Skies
Little Devil, Tilburg
Afgelast
10 apr.
Krisiun, Gruesome en Vitriol
013, Tilburg
Afgelast
10 apr.
Loudness, Grey attack en Harsch
Patronaat, Haarlem
Afgelast
10 apr.
No Fun At All en Satanic Surfers
Melkweg, Amsterdam
Afgelast
10 t/m 12 apr.
Paaspop
Schijndel
Met Parkway Drive, Hatebreed, Lamb Of God, e.v.a.
Afgelast
10 apr.
Supersuckers
Baroeg, Rotterdam
Afgelast
10 apr.
Tarja en Temperance
Doornroosje, Nijmegen
Afgelast
11 apr.
Ann My Guard en Kingfisher Sky
Duycker, Hoofddorp
Afgelast
11 apr.
Anvil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Afgelast
11 apr.
Cult Of Fire en Malokarpatan
Willemeen, Arnhem
Afgelast
11 apr.
Loudness, Grey Attack en Harsch
Iduna, Drachten
Afgelast
12 apr.
Igorrr, Author & Punisher en Otto Von Schirach
TivoliVredenburg, Utrecht
Afgelast
14 apr.
The Plot In You, Thousand Below en Captives
Baroeg, Rotterdam
Afgelast
15 apr.
Geoff Tate
Boerderij, Zoetermeer
Verplaast naar 23 maart 2021
15 apr.
Party Cannon, Kaasschaaf en Cumbeast
Willemeen, Arnhem
Afgelast
15 apr.
Pendragon
Hedon, Zwolle
Afgelast
15 apr.
Ross The Boss, Burning Witches en Asomvel
Baroeg, Rotterdam
Afgelast
16 apr.
As I Lay Dying, Emmure, Whitechapel en Une Misere
TivoliVredenburg, Utrecht
Afgelast
16 t/m 19 apr.
Roadburn festival
In en rondom Poppodium 013, Tilburg
Afgelast
17 apr.
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
Afgelast
18 apr.
Blackbriar
Bibelot, Dordrecht
Afgelast
18 apr.
Eastern Promises Fest
Metropool, Enschede
Met Terror, Born From Pain, e.v.a.
Afgelast
18 apr.
Red
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
Afgelast
19 apr.
Ancient Bards, Sleeping Romance en Kalidia
Willemeen, Arnhem
Afgelast
19 apr.
Grand Design
De Bosuil, Weert
Afgelast
21 apr.
Evanescence en Within Temptation
Ziggo Dome, Amsterdam
Afgelast
21 apr.
Michael Schenker Fest
Boerderij, Zoetermeer
Afgelast
22 apr.
Evanescence en Within Temptation
Ziggo Dome, Amsterdam
Afgelast
22 apr.
Twilight Force, Dragony en Silver Bullet
Doornroosje, Nijmegen
Afgelast
23 apr.
Turilli / Lione Rhapsody, Canterra en Cellar Darling
Effenaar, Eindhoven
Afgelast
23 apr.
Van Der Graaf Generator
Paradiso, Amsterdam
Afgelast
23 apr.
Whitechapel
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
Afgelast
24 apr.
Baest
Willemeen, Arnhem
Afgelast
24 apr.
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
Afgelast
24 apr.
Fleddy Melculy en Pene Corrida
Mezz, Breda
Afgelast
25 apr.
Blackbriar
Poppodium Iduna, Drachten
Afgelast
25 apr.
Possession, Corpus Christii, Weltschmerz en Tetelestai
dB's, Utrecht
Afgelast
25 apr.
The Hague Metal Fest
Paard, Den Haag
Met Cyotoxin, Freedom Call, Baest, Izegrim, Dictated e.v.a.
Afgelast
25 apr.
Visions Of Atlantis, Edenbridge, Scarlet Aura en Leecher
De Helling, Utrecht
Afgelast
26 apr.
King Witch en Uur
Little Devil, Tilburg
Afgelast
27 apr.
Villagers Of Ionnina City
Doornroosje, Nijmegen
Afgelast
27 apr.
Willemsfest
Willemeen, Arnhem
Met Thanatos, Cloud Rat, Dead Man's Walk, Leechfeast, Basilisk e.a.
Afgelast
28 apr.
Deathstars
TivoliVredenburg, Utrecht
Afgelast
29 apr.
Vile, Caedere en Putrefied Corpse
Innocent, Hengelo
Afgelast
29 apr.
Visions Of Atlantis, Edenbridge, Scarlet Aura en Leecher
013, Tilburg
Afgelast
30 apr.
La Dispute
De Helling, Utrecht
Afgelast
30 apr.
Ulver
Doornroosje, Nijmegen
Afgelast

Mei:
1 mei.
Biff Byford
013, Tilburg
Afgelast
1 mei.
Feuerengel
P60, Amstelveen
Afgelast
1 mei.
Fleddy Melculy
Gebr. De Nobel, Leiden
Afgelast
1 t/m 3 mei.
Netherlands Deathfest
Effenaar, Eindhoven
Verplaatst naar 30 april t/m 2 mei 2021
1 mei.
Pestilence en Misanthropia
Oefenbunker, Landgraaf
Afgelast
1 mei.
Red
De Helling, Utrecht
Afgelast
1 mei.
Sonic Whip pre-party
Doornroosje, Nijmegen
Met Pissed Jeans, Causa Sui, Sacri Monti, Samavayo, Acid Rooster, Netherlands en Dhidalah
Afgelast
1 mei.
Uada, Grift, Solbrud en Velnias
Baroeg, Rotterdam
Afgelast
2 mei.
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
Met Masters of Reality, Kadavar, 1000mods, Brant Bjork, Big Business, Rotor, Somali Yacht Club, The Cosmic Dead, Maidavale, Samavayo, Spaceslug, Forming the Void, Teeth Of The Sea en Bonnacons of Doom
Afgelast
3 mei.
Fleddy Melculy
Willem Twee, Den Bosch
Afgelast
7 mei.
Tyketto
De Bosuil, Weert
Afgelast
8 mei.
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
Afgelast
8 mei.
Eisbrecher en Erdling
Trix, Antwerpen
Afgelast
8 mei.
Tyrants Kall, Kayāmata
Little Devil, Tilburg
Afgelast
9 mei.
Eisbrecher
Effenaar, Eindhoven
Afgelast
9 mei.
Graveland festival
Plan Schoonhoven, Hollandscheveld
Met Primordial, Bodyfarm, Overruled, Wiegedood e.a.
Afgelast
9 mei.
Little Devil Doom Day V
Little Devil, Tilburg
Met Caskets Open, Bretus, Death The Leveller, Urza, Abysmal Darkening en Throatsnapper
Afgelast
10 mei.
Lucifer
Willem Twee, Den Bosch
Afgelast
10 mei.
Ronnie James Dio - The Memorial Concert
Mezz Breda
Afgelast
14 mei.
Conception
Melkweg, Amsterdam
Afgelast
14 mei.
Monomyth
Patronaat, Haarlem
Afgelast
15 mei.
Fleddy Melculy
De Helling, Utrecht
Afgelast
15 mei.
Lesoir
Hedon, Zwolle
Afgelast
15 mei.
Metalcon
Musicon, Den Haag
Met Distillator, Party Cannon, Stillbirth, Martyr e.a.
Afgelast
16 mei.
Lesoir
Oefenbunker, Landgraaf
Afgelast
16 mei.
Pighead
Willemeen, Arnhem
Afgelast
16 mei.
Symhonic Junction: Anneke van Giersbergen en Residentie Orkest
Paard, Den Haag
Afgelast
20 mei.
Swans en Norman Westberg
Paradiso, Amsterdam
Afgelast
21 mei.
Dool en Ggu:ll
Doornroosje, Nijmegen
Afgelast
21 mei.
Greenleaf en Earth Tongue
Effenaar, Eindhoven
Afgelast
21 t/m 23 mei.
Pitfest
Resort Zuiddrenthe, Erica
met At The Gates, Repulsion, The Exploited, Violator, Slapshot, Insanity Alert e.v.a.
Afgelast
22 mei.
Dool en Ggu:ll
De Helling, Utrecht
Afgelast
22 mei.
Oliver Dawson Saxon en Gaskin
Little Devil, Tilburg
Afgelast
22 mei.
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
Verplaatst naar 17 september
23 mei.
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
Afgelast
24 mei.
Oliver/Dawson Saxon
Oefenbunker, Landgraaf
Afgelast
26 mei.
Fit For A King
Dynamo, Eindhoven
Afgelast
27 mei.
Gojira
Hedon, Zwolle
Afgelast
28 mei.
Dool
Patronaat, Haarlem
Afgelast
28 mei.
Korn en Gojira
AFAS, Amsterdam
Afgelast
29 mei.
Dool
Metropool, Hengelo
Afgelast
29 t/m 31 mei.
Rock Hard festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
Met Accept, Sacred Reich, Grave Digger e.a.
Afgelast
29 mei.
We Came As Romans
013, Tilburg
Afgelast

Juni:
2 jun.
Machine Head
TivoliVredenburg, Utrecht
Afgelast
3 jun.
System Of A Down
Ziggo Dome, Amsterdam
5 t/m 7 jun.
Vestrock
Hulst
Met o.a. Within Temptation en The Darkness
Afgelast
6 jun.
Izegrim, Dictated en Methylbenzeen
Willemeen, Arnhem
6 jun.
Up The Irons, Kissterious en The Covernant
Mezz, Breda
10 jun.
Rammstein
Park De Nieuwe Koers, Oostende (BelgiŽ)
17 jun.
Babymetal
TivoliVredenburg, Utrecht
17 t/m 20 jun.
Copenhell festival
Kopenhagen (Denemarken)
met Iron Maiden, Mercyful Fate, Judas Priest e.v.a.
18 t/m 21 jun.
Graspop metal Meeting
Dessel (BelgiŽ)
met Iron Maiden
22 jun.
Baroness
013, Tilburg
22 jun.
Social Distortion
Paradiso, Amsterdam
23 jun.
Black Dahlia Murder
Baroeg, Rotterdam
23 jun.
Body Count
Poppodium 013, Tilburg
24 jun.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
25 t/m 27 jun.
Tons Of Rock festival
Oslo (Noorwegen)
met Iron Maiden, Faith No More, Deep Purple, Amon Amarth, Disturbed, Dimmu Borgir, Gojira e.v.a.
26 jun.
Ann My Guard en Kingfisher Sky
Mezz, Breda

Juli:
3 & 4 jul.
Dokk'em Open Air
Dokkum
5 jul.
Gatecreeper
Little Devil, Tilburg
7 jul.
Lordi
P60, Amstelveen
9 jul.
Iron Maiden, Alter Bridge en Airbourne
Evenemententerrein, Weert
10 t/m 12 jul.
Bospop
Evenemententerrein, Weert
10 & 11 jul.
Masterfest
Nederland Drie, Wateringen
met Heart Of a Coward, For I Am King, Hibakusha, Black Mirrors, Paceshifters e.a.
17 & 18 jul.
Dynamo Metalfest
Ijssportcentrum, Eindhoven
Met Exodus, Heaven Shall Burn, Sepultura, Jinjer, Obituary e.v.a.
26 jul.
Infected Rain en Ankor
Baroeg, Rotterdam
26 jul.
t/m 1 aug.
Metal Days
Tolmin (SloveniŽ)
Met Testament, Paradise Lost e.v.a.
28 jul.
Judas Priest
013, Tilburg
29 jul.
Nervosa en Domination Inc
Little Devil, Tilburg
30 jul.
t/m 1 aug.
Wacken Open Air
Wacken, Duitsland
Met Judas Priest, Mercyful Fate, Amon Amarth, Sodom e.v.a.

Augustus:
5 t/m 8 aug.
Brutal Assault
Fortress Josefov, Jaromer (Tsjechische)
Met Asphyx, Dark Funeral e.v.a.
7 t/m 9 aug.
Into The Grave
Leeuwarden
Met Kvelertak, Revocation, Havok e.a.
11 aug.
Life Of Agony en Static-X
Melkweg, Amsterdam
11 aug.
Sacred Reich
Dynamo, Eindhoven
12 aug.
Sacred Reich
Metropool, Hengelo
18 aug.
Gatecreeper
Innocent, Hengelo
19 aug.
Gatecreeper
V11, Rotterdam
20 aug.
Gatecreeper
Willemeen, Arnhem

September:
2 sep.
Girlschool, Alcatrazz en Asomvel
Metropool, Hengelo
4 & 5 sep.
Prognosis festival
Effenaar, Eindhoven
met o.a. Anathema en Katatonia
5 sep.
Schoonebeek Deathfest
De Boo, Schoonebeek
10 sep.
Therapy> en Twinsister
Gebouw-T, Bergen Op Zoom
11 sep.
Geoff Tate
De Bosuil, Weert
12 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
13 sep.
Geoff Tate
Metropool, Hengelo
17 sep.
Doc's Deathfest
Willemeen, Arnhem
Met Sabiendas, Acid Death, Procreation en Bloodmoon
17 sep.
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
17 sep.
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
17 sep.
Thundermother
Hall Of Fame, Tilburg
20 sep.
Jag Panzer en Black Knight
Little Devil, Tilburg
22 sep.
Monkey3
Baroeg, Rotterdam
24 sep.
Primal Fear en Freedom Call
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
27 sep.
Semblant, As I May, Secret Rule en Cruasade Of Bards
Baroeg, Rotterdam
30 sep.
W.A.S.P.
Effenaar, Eindhoven

Oktober:
2 okt.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
2 okt.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Metropool, Enschede
3 okt.
Das Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
3 okt.
Mudhoney
Doornroosje, Nijmegen
4 okt.
Oranssi Pazuzu en Sturle Dagsland
De Helling, Utrecht
6 okt.
Tyr, Arkona, Varmia, Dalriada en Varang Nord
Willemeen, Arnhem
6 okt.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
De Helling, Utrecht
7 okt.
Tyr, Arkona, Varmia, Dalriada en Varang Nord
Neushoorn, Leeuwarden
7 okt.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
013, Tilburg
8 okt.
Orden Ogan, Grave Digger en Rage
Doornroosje, Nijmegen
8 okt.
Tyr, Arkona, Varmia, Dalriada en Varang Nord
Metropool, Enschede
9 okt.
MaYaN
Metropool, Enschede
9 okt.
Tyr, Arkona, Varmia, Dalriada en Varang Nord
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
10 okt.
MaYaN
Effenaar, Eindhoven
13 okt.
Fish
Paradiso, Amsterdam
18 okt.
Progrockfest
Paard, Den Haag
20 okt.
Arena
De Bosuil, Weert
23 & 24 okt.
Heavy Metal Maniacs festival
P60, Amstelveen
Met Bullet, Hammer King, SortilŤge, BŁtcher, Jurassic Park, Nightqueen e.a.
24 okt.
W.A.S.P.
Trix, Antwerpen
29 okt.
UFO
013, Tilburg

November:
1 nov.
Fish
Doornroosje, Nijmegen
2 nov.
The Black Crowes
013, Tilburg
6 nov.
Pestilence en Misanthropia
Podium, Hoogeveen
8 nov.
Autumn en Vetrar Draugurinn
De Flux, Zaandam
8 nov.
Doro
Trix, Antwerpen
13 nov.
Blackbriar
Melkweg, Amsterdam
20 nov.
Thanatos, Bodyfarm en The Invict
Baroeg, Rotterdam
21 nov.
Faun
TivoliVredenburg, Utrecht
21 nov.
Helldorado - The Incredible Rock & Roll Freakshow
Klokgebouw, Eindhoven
23 nov.
Nightwish, Amorphis en Turmion KštilŲt
Ziggo Dome, Amsterdam
Uitverkocht
24 nov.
Mina Caputo
Metropool, Enschede
24 nov.
Nightwish, Amorphis en Turmion KštilŲt
Ziggo Dome, Amsterdam
Uitverkocht
25 nov.
Mina Caputo
Q-Factory, Amsterdam
26 nov.
Nightwish, Amorphis en Turmion KštilŲt
Lotto Arena, Antwerpen
27 nov.
Delain
Doornroosje, Nijmegen

December:
11 & 12 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Met My Dying Bride, Rotting Christ, Unleashed e.a.
11 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
12 dec.
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden
12 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
13 dec.
Amaranthe en Beyond The Black
TivoliVredenburg, Utrecht
18 dec.
BŲmbers feat. Abbath
De Helling, Utrecht
18 dec.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Ragnarok, Bree (BelgiŽ)