Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

05-06-2020

Concert Agenda 2020


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Juni:
6 jun.
Dilana - livestream
6 jun.
Kingfisher Sky - livestream
6 jun.
Maraton - livestream
6 jun.
Shining - livestream
7 jun.
Steel Panther - livestream
21 jun.
Tohuwabohu Festival (Samael, Cellar Darling, Illumishade en Kassogtha)- livestream
26 jun.
The 69 Eyes - livestream
27 jun.
Battle Beast - livestream
27 jun.
Evergrey - livestream

Juli:
10 jul.
Ensiferum - livestream

September:
2 sep.
Girlschool, Alcatrazz en Asomvel
Metropool, Hengelo
4 sep.
Fleddy Melculy en Pene Corrida
Mezz, Breda
Afgelast
4 & 5 sep.
Prognosis festival
Effenaar, Eindhoven
met o.a. Anathema en Katatonia
5 sep.
Schoonebeek Deathfest
De Boo, Schoonebeek
8 sep.
Evanescence en Within Temptation
Ziggo Dome, Amsterdam
9 sep.
Evanescence en Within Temptation
Ziggo Dome, Amsterdam
11 sep.
Evanescence en Within Temptation
Paleis 12, Brussel
11 sep.
Geoff Tate
De Bosuil, Weert
12 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
12 sep.
Evanescence en Within Temptation
Paleis 12, Brussel
13 sep.
Geoff Tate
Metropool, Hengelo
17 sep.
Doc's Deathfest
Willemeen, Arnhem
Met Sabiendas, Acid Death, Procreation en Bloodmoon
17 sep.
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
17 sep.
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
17 sep.
Thundermother
Hall Of Fame, Tilburg
20 sep.
Jag Panzer en Black Knight
Little Devil, Tilburg
22 sep.
Monkey3
Baroeg, Rotterdam
24 sep.
Primal Fear en Freedom Call
Biebob, Vosselaar (België)
27 sep.
Semblant, As I May, Secret Rule en Cruasade Of Bards
Baroeg, Rotterdam
30 sep.
W.A.S.P.
Effenaar, Eindhoven

Oktober:
2 okt.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
2 okt.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Metropool, Enschede
3 okt.
Das Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
3 okt.
Mudhoney
Doornroosje, Nijmegen
4 okt.
Oranssi Pazuzu en Sturle Dagsland
De Helling, Utrecht
6 okt.
Tyr, Arkona, Varmia, Dalriada en Varang Nord
Willemeen, Arnhem
6 okt.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
De Helling, Utrecht
7 okt.
Tyr, Arkona, Varmia, Dalriada en Varang Nord
Neushoorn, Leeuwarden
7 okt.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
013, Tilburg
8 okt.
Orden Ogan, Grave Digger en Rage
Doornroosje, Nijmegen
8 okt.
Tyr, Arkona, Varmia, Dalriada en Varang Nord
Metropool, Enschede
9 okt.
MaYaN
Metropool, Enschede
9 okt.
Tyr, Arkona, Varmia, Dalriada en Varang Nord
Biebob, Vosselaar (België)
10 okt.
MaYaN
Effenaar, Eindhoven
13 okt.
Fish
Paradiso, Amsterdam
18 okt.
Progrockfest
Paard, Den Haag
20 okt.
Arena
De Bosuil, Weert
21 okt.
Mayhem en Mortiis
Muziekodroom, Hasselt (België)
23 & 24 okt.
Heavy Metal Maniacs festival
P60, Amstelveen
Met Bullet, Hammer King, Sortilège, Bütcher, Jurassic Park, Nightqueen e.a.
23 okt.
Mayhem en Mortiis
013, Tilburg
24 okt.
W.A.S.P.
Trix, Antwerpen
29 okt.
Midnight, Red Death en Hellripper
Gebr. De Nobel, Leiden
29 okt.
UFO
013, Tilburg
30 okt.
Midnight, Red Death en Hellripper
Dynamo, Eindhoven

November:
1 nov.
Fish
Doornroosje, Nijmegen
2 nov.
The Black Crowes
013, Tilburg
6 nov.
Pestilence en Misanthropia
Podium, Hoogeveen
8 nov.
Autumn en Vetrar Draugurinn
De Flux, Zaandam
8 nov.
Doro
Trix, Antwerpen
13 nov.
Blackbriar
Melkweg, Amsterdam
20 nov.
Thanatos, Bodyfarm en The Invict
Baroeg, Rotterdam
21 nov.
Faun
TivoliVredenburg, Utrecht
21 nov.
Helldorado - The Incredible Rock & Roll Freakshow
Klokgebouw, Eindhoven
21 nov.
Machine Head
Doornroosje, Nijmegen
21 nov.
Orphaned Land
Willemeen, Arnhem
22 nov.
Blephegor, Incantation, Horna en Necrosy
Doornroosje, Nijmegen
23 nov.
Belphegor, Incantation, Horna en Necrosy
Gigant, Apeldoorn
23 nov.
Nightwish, Amorphis en Turmion Kätilöt
Ziggo Dome, Amsterdam
Uitverkocht
24 nov.
Mina Caputo
Metropool, Enschede
24 nov.
Nightwish, Amorphis en Turmion Kätilöt
Ziggo Dome, Amsterdam
Uitverkocht
25 nov.
Mina Caputo
Q-Factory, Amsterdam
26 nov.
Nightwish, Amorphis en Turmion Kätilöt
Lotto Arena, Antwerpen
26 nov.
Stake en An Evening With Knives
Merleyn, Nijmegen
27 nov.
Delain
Doornroosje, Nijmegen
28 nov.
Grindhoven IX
Dynamo, Eindhoven
Met Entombed A.D, Mensvreters, Evere Torture e.v.a.
29 nov.
Destruction, Warbringer, Crisix en Domination Inc.
Dynamo, Eindhoven

December:
11 & 12 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Met My Dying Bride, Rotting Christ, Unleashed e.a.
11 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
12 dec.
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden
12 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
13 dec.
Amaranthe en Beyond The Black
TivoliVredenburg, Utrecht
18 dec.
Bömbers feat. Abbath
De Helling, Utrecht
18 dec.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Ragnarok, Bree (België)