Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
  • 19 augustus:
  • Battlesnake en Bawler
Geen concerten bekend voor 14-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Fredrik Larsson (Hammerfall) - 52
  • Slim Dunlap (The Replacements)† - 75
  • Stet Howland (W.A.S.P.) - 66
  • Trey Spruance (Mr. Bungle) - 57

Vandaag overleden:
  • Dave Williams (Drowning Pool) - 2002
  • Jill Janus (Huntress) - 2018
  • Johnny Burnette - 1964
  • Pete Way (UFO) - 2020
  • Randy Rampage (Annihilator) - 2018
  • Rick Parashar (producent) - 2014
Review

Conorach - 42 Days/Patriot's Song
Jaar van release: 2010
Label: Eigen beheer
Conorach - 42 Days/Patriot's Song
Verscholen in de oude stad Delft huist een metalband die slechts af en toe de donkere krochten verlaat om herbergen en taveernes in de nabije omgeving aan te doen. Of ze nou in dienst zijn van het CDA of niet, Conorach zingt maar al te graag over onze vaderlandse geschiedenis, waar we inderdaad best trots op mogen zijn. Twee jaar geleden brachten deze heren al het erg leuke Tales From The Tavern. Ditmaal is het een single om de stilte te verbreken.

De twee nieuwe nummers klinken al iets anders dan we van onze vrienden gewend zijn. Doordat de keyboards een minder prominente rol innemen, zou je kunnen constateren dat de balans van power metal naar heavy metal verschoven is. Uiteraard is het folk element nog ruimschoots aanwezig. Jacco de Wijs klinkt al iets minder als Blaze Bayley (wat overigens geen kritiek is), en is nog altijd een prima zanger voor dit genre. Deze twee songs liggen lekker in het gehoor en vooral 42 Days valt op door de sterke opbouw en variatie. Patriot’s Song weet mijn aandacht wat minder goed vast te houden, maar zit ook prima in elkaar. De stap naar internationaal succes is nog te groot, maar ik wacht vol spanning op een nieuw album.

Tracklist:
1. 42 Days
2. Patriot’s Song

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 24 maart 2010

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.