Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 januari:
  • Colin of Arabia, Street Power, Cold Grip en Premonition
Kalender
Vandaag jarig:
  • Chris Barnes (Six Feet Under) - 58
  • Cozy Powell (Rainbow)† - 78
  • Daniel Schäfer (Boomerang) - 41
  • Dexter Holland (The Offspring) - 60
  • Evan Seinfeld (Biohazard) - 58
  • Jeroen Janssen (Consensus) - 40
  • Jori Grym (Vanguard) - 47
  • Marianne Faithfull† - 79
  • Martin Harb (Visions Of Atlantis) - 40
  • Mitja Harvilahti (Moonsorrow) - 46
  • Paolo Colavolpe (Destrage) - 41
  • Ray Thomas (The Moody Blues)† - 84
  • Rudy Lenners (Scorpions) - 73

Vandaag overleden:
  • Alexi Laiho (Children Of Bodom) - 2020
Review

Conorach - 42 Days/Patriot's Song
Jaar van release: 2010
Label: Eigen beheer
Conorach - 42 Days/Patriot's Song
Verscholen in de oude stad Delft huist een metalband die slechts af en toe de donkere krochten verlaat om herbergen en taveernes in de nabije omgeving aan te doen. Of ze nou in dienst zijn van het CDA of niet, Conorach zingt maar al te graag over onze vaderlandse geschiedenis, waar we inderdaad best trots op mogen zijn. Twee jaar geleden brachten deze heren al het erg leuke Tales From The Tavern. Ditmaal is het een single om de stilte te verbreken.

De twee nieuwe nummers klinken al iets anders dan we van onze vrienden gewend zijn. Doordat de keyboards een minder prominente rol innemen, zou je kunnen constateren dat de balans van power metal naar heavy metal verschoven is. Uiteraard is het folk element nog ruimschoots aanwezig. Jacco de Wijs klinkt al iets minder als Blaze Bayley (wat overigens geen kritiek is), en is nog altijd een prima zanger voor dit genre. Deze twee songs liggen lekker in het gehoor en vooral 42 Days valt op door de sterke opbouw en variatie. Patriot’s Song weet mijn aandacht wat minder goed vast te houden, maar zit ook prima in elkaar. De stap naar internationaal succes is nog te groot, maar ik wacht vol spanning op een nieuw album.

Tracklist:
1. 42 Days
2. Patriot’s Song

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 24 maart 2010

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.