Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Wat vond jij het gaafste festival van 2025?

Alcatraz Festival
Back To The Beginning
Baroeg Open Air
Brainstorm Festival
Complexity Fest
Drachten Deathfest
Dutch Doom Day
Dynamo Metalfest
Eindhoven Metal Meeting
Graspop Metal Meeting
Grindhoven
Heavy Metal Maniacs
Hedon Zwaar Nieuwjaar
Helldorado
Into The Grave
Into The Void
Jera On Air
Pitfest
Roadburn Festival
Samhain Festival
Soulcrusher
South Of Heaven
Stonehenge Festival
Wacken Open Air
een ander festival uit 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 8 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 9 januari:
  • Ann My Dice, Between The Rats And Snakes, Sledon en Scenyte
  • Heidenfest
  • Nanowar Of Steel en Uuhai
  • 10 januari:
  • Briqueville, Hemelbestormer en Modder
  • Grafjammer, Verwilderd en Sterveling
  • Hedon Zwaar Nieuwjaar
  • 11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
    6 februari:
  • Beyond The Black
  • Epinikion en Abstracted Mind
  • Paradise Lost
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Turner (Arctic Monkeys) - 40
  • Amalie Bruun (Myrkur) - 41
  • Luxas (Naumachia) - 42
  • Malcolm Young (AC/DC)† - 73
  • Morgan Lander (Kittie) - 44
  • Sandy Denny (Fairport Convention)† - 79
  • Syd Barrett (Pink Floyd)† - 80

Vandaag overleden:
  • Nicole Bogner (Visions Of Atlantis) - 2012
  • Ron Asheton (The Stooges) - 2009
Review

Conorach - 42 Days/Patriot's Song
Jaar van release: 2010
Label: Eigen beheer
Conorach - 42 Days/Patriot's Song
Verscholen in de oude stad Delft huist een metalband die slechts af en toe de donkere krochten verlaat om herbergen en taveernes in de nabije omgeving aan te doen. Of ze nou in dienst zijn van het CDA of niet, Conorach zingt maar al te graag over onze vaderlandse geschiedenis, waar we inderdaad best trots op mogen zijn. Twee jaar geleden brachten deze heren al het erg leuke Tales From The Tavern. Ditmaal is het een single om de stilte te verbreken.

De twee nieuwe nummers klinken al iets anders dan we van onze vrienden gewend zijn. Doordat de keyboards een minder prominente rol innemen, zou je kunnen constateren dat de balans van power metal naar heavy metal verschoven is. Uiteraard is het folk element nog ruimschoots aanwezig. Jacco de Wijs klinkt al iets minder als Blaze Bayley (wat overigens geen kritiek is), en is nog altijd een prima zanger voor dit genre. Deze twee songs liggen lekker in het gehoor en vooral 42 Days valt op door de sterke opbouw en variatie. Patriot’s Song weet mijn aandacht wat minder goed vast te houden, maar zit ook prima in elkaar. De stap naar internationaal succes is nog te groot, maar ik wacht vol spanning op een nieuw album.

Tracklist:
1. 42 Days
2. Patriot’s Song

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 24 maart 2010

Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.