Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wanneer koop jij in de regel een kaartje voor een festival, waarin je erg geïnteresseerd bent?

direct als de voorverkoop begint, ook als er weinig namen bekend zijn
alleen als er een aantrekkelijke vroegevogelkorting is meteen, anders later
zodra er genoeg gave artiesten zijn aangekondigd die ik wil zien
zodra ik genoeg budget heb om een kaartje te kunnen kopen
pas als de volledige line-up en het tijdschema bekend zijn en me bevallen
pas als de weersverwachting bekend is en gunstig uitvalt
pas als ik zeker weet dat ik die dag(en) uit kan gaan
op het laatst, wanneer ik een goedkoop doorverkoopticket kan scoren
ik koop nooit een kaartje voor een muziekfestival
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 april:
  • Anna KiaRa
  • Dirty Sound Magnet
  • Flowerleaf, Battled en Pandora's Key
  • Gama Bomb en Lich King
  • Infected Rain, Butcher Babies en Black Spikes
  • Valdrin en Amalekim
  • 5 april:
  • Anna KiaRa
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
  • 6 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Hellripper, Schizophrenia en Sarcator
  • Skynd
  • 7 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Skynd
  • Witch Fever
  • 8 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Witch Fever
  • 9 april:
  • 1914 en Katla
  • Carnivore A.D.
  • Lord Of The Lost, Dogma en League Of Distortion
  • Morning Again, Becoming A.D. en Provisional
  • Predatory Void en Inferum
  • 10 april:
  • Carnivore A.D.
  • Novelists, TSS en Vianova
  • Year Of The Goat en Firmament
  • Zeke
Geen concerten bekend voor 04-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Dutkiewicz (Killswitch Engage) - 49
  • Gary Moore† - 74
  • Jari Kuokkanen (Teräsbetoni) - 49
  • Joakim "Jocke" Malmborg (Crimson Moonlight) - 41
  • Jorge Salán (Mägo De Oz) - 44
  • Jürgen Wannenwetsch (Stormwitch) - 62
  • Karel Repecký (Salamandra) - 54
  • Lars Eric Si (Age Of Silence) - 52
  • Maco H (Tarot) - 58
  • Marco Angioni (Chaoswave) - 53
  • Marco Sfogli (James LaBrie) - 46
  • Mike Starr (Alice In Chains)† - 60
  • Muddy Waters† - 113
  • Nigel Preston (The Cult)† - 63
  • Peter Baltes (Accept) - 68

Vandaag overleden:
  • Carlo Mastrangelo (Pulse) - 2016
  • Scott Columbus (Manowar) - 2011
Review

Next Waste Dimension - Xenotron
Jaar van release: 2004
Label: Eigen beheer
Next Waste Dimension - Xenotron
In 2002 kwam deze band voor het eerst in de aandacht door de demo 'The delta machine'. Nu pas, twee jaar later, komt de band met een nieuw product. Next Waste Dimension zorgt altijd voor hevige reacties in de metalscéne. Dat komt doordat de band elektronica mixt met metal. Synthesizerklanken worden door de (death)metal nummers geweven. Natuurlijk zijn er bands die dat deze band hebben voorgedaan maar Next Waste Dimension doet het nét eventjes anders.

Opener 'Zephyr' is heel erg catchy en compleet af. De samples, het melodieuze death metal refrein en de synthesizer intro vormen één mooi geheel. 'Lament for the forgotten' is een erg mooi nummer waarbij de elektronicaklanken sfeervol en symfonisch worden gebruikt. 'Distored reality' begint als een hypnotiserend trance nummer (zo'n begin zal veel metalheads storen) waarna de gitaren op een Rammstein-achtige manier kracht bijzetten bij de keyboardlijnen. In dit nummer horen we ook enkele doordachte bassriffjes en het refrein blijft verdomme wééral hangen. 'Nervewrecker' is een rustig tussennummertje waarna deze demo wordt afgesloten door 'Force fed greed'. De eerste tien seconden van dit nummer moet ik zelfs denken aan 'Finntroll meets electronica!', maar naar mate het nummer zich verder ontwikkeld krijgen we weer typische Next Waste dimension-gedeeltes (samples, baslijntjesen het kenmerkende refrein)

De heren hebben een grote stap voorwaarts gemaakt in vergelijking met 'The delta machine'. De vijf nummers op deze demo mogen er allemaal wezen en het geheel is af. Productioneel valt er ook niet te klagen en ik ben gewoon gecharmeerd door deze demo. Normaal ben ik nogal zuinig met quoteren maar de heren krijgen van mij voor hun eigenzinnige koers een verdiende 80/100.

Tracklist:
1. Zephyr
2. Lament for the forgotten
3. Distorted reality
4. Nervewrecker
5. Force fed greed

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 15 mei 2004

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.