Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
  • 23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
  • 25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
Geen concerten bekend voor 19-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Benoȋt David (Yes) - 60
  • Bob Rock (producent) - 72
  • Eddie Kramer (producent) - 84
  • Hux Nettermalm (Ghost) - 55
  • Markus Eurén (Moonsorrow) - 48
  • Ruud Jolie (Within Temptation) - 50
  • Tommy Kiefer (Krokus)† - 74
  • Tony Martin (Black Sabbath) - 69

Vandaag overleden:
  • Bryan Ottoson (American Head Charge) - 2005
  • Dan "Cernunnos" Vandenplas (Enthroned) - 1997
  • Rob Clayton (Hallows Eve) - 1992
Review

Another Messiah - Another Renaissance
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Another Messiah - Another Renaissance
Deze Brabantse band ging vroeger door het leven als 'Nee'. Eindelijk hebben ze ingezien dat deze naam niet echt intellectueel overkomt en dus hebben ze nu gekozen voor het professionelere 'Another Messiah'. Met de band Nee brachten ze één mini cd uit en nu hebben ze daar dus een opvolger van gemaakt. Onder de naam 'Nee' brachten ze harde metal maar nu spelen ze hun metal met veel meer afwisseling en dynamiek.

De stijl van deze band omschrijven is vrij onmogelijk maar stel je een mix van rock, metal en 80's up-tempo doom voor. Elk van de vier nummers op deze demo is ook totaal anders. Opener 'Renaissance' doet me denken aan Trouble en Black Sabbath. De zang gaat een beetje over the top maar dat is juist leuk. Hoe harder je dit nummer afspeelt, hoe beter het wordt. Een prachtig emotioneel nummer. 'Watch it' bevat meer rockinvloeden en luistert ook lekker weg. 'Once minute in between' doet me denken aan een oude lekkere lomp nummer van Gorefest afgewisseld met cleane zang. Het afsluitende 'When you feel' doet me tenslotte denken aan een rustig Opeth nummer.

Een band die niet voor één gat te vangen is, die een erg sterke, leuke en originele demo aflevert waarbij dynamiek het sleutelwoord is. Bezoek hun website eens en je kan 'Renaissance' volledig gratis downloaden en van die andere drie tracks kan je delen beluisteren. Op naar de full cd!

Tracklist:
1. Renaissance
2. Watch it
3. One minute in between
4. When you feel

Score: 75 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 maart 2004

Another Messiah - Another Renaissance
Reactie van Onheilsprofeet op 03-12-2004 om 00:28u

Deze band hoort vanaf nu bij mijn favoriete nederlandse bands door deze zeer goede demo, op het moment zelfs als beste metal demo gekozen. maareh nijmegen ligt nou niet echt bepaald in brabant :P... danken wel meer mensen

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.