Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 mei:
  • Puffer, Frontsector en Violent Beef
  • 14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
  • 15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
    12 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Into The Grave
  • Loyalty Ends Here, Salvage, Arteria en IIvory
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alper Tabakçilar (Catafalque) - 51
  • Billy Duffy (The Cult) - 65
  • Björn Rindlisbacher (Felony) - 52
  • Brandon Hefner (Fear Of God) - 56
  • Burt Bacharach† - 98
  • David Figueiras (Darksun) - 39
  • Dez Fafara (Devildriver) - 60
  • Eric Singer (Kiss) - 68
  • Ian McLagan (Faces)† - 81
  • Jaromír Dufek (Salamandra) - 61
  • Jens Carlsson (Savage Circus) - 46
  • Keith Olsen (producent)† - 81
  • Laura Crowet (Before Silence) - 36
  • Marc Grewe (Morgoth) - 56
  • Niko Rauhala (Masterstroke) - 47
  • Paavo Härkönen (The Zombi) - 43
  • Paul D'Amour (Tool) - 59
  • Ray Gillen (Badlands)† - 67
  • Steve Winwood (Traffic) - 78
  • Terje Andersen (Susperia) - 51
  • Vladimir Holstinin (Aria) - 68

Vandaag overleden:
  • H.R. Giger (kunstenaar) - 2014
Review

Adrenaline Mob - Men Of Honor
Jaar van release: 2014
Label: Century Media Records
Adrenaline Mob - Men Of Honor
“Hey, hallo. Mike hier van The Mob. Niet de Mike waarvan jullie gewend zijn een brief te ontvangen, maar van mij, gitarist Mike Orlando. Aangezien twee Mikes in een band wat verwarrend is en Mike Portnoy zich niet meer volledig kan concentreren op Adrenaline Mob, gaat hij zich richten op andere bands zoals The Winery Dogs en mag ik wat over onze nieuwe plaat Men Of Honor vertellen. Gelukkig hebben we A.J. Pero van Twisted Sister bereid gevonden om Mike te vervangen. Verder hebben we John Moyer van Disturbed er nog altijd bij. Persoonlijk kunnen we goed met elkaar opschieten. We zijn echt een band of brothers.

In vergelijking met onze plaat Omertá van twee jaren geleden zijn we niet heel veel veranderd. We maken nog steeds typisch Amerikaanse moderne rock die wel wat gevarieerder, zwaarder en krachtiger klinkt dan ons eerdere werk. Ik heb me een aantal weken opgesloten in de studio om nieuwe nummers te maken en kwam met best goed materiaal naar buiten, mede geïnspireerd door onze concerten. Het nieuwe materiaal is niet heel origineel, toch klinkt het best wel lekker. Mijn vader kwam trouwens met de titel van het album want ik kon er zelf niet zo goed eentje verzinnen.

Mijn gitaarwerk is weer prima op het nieuwe album. De heavy en catchy riffs bepalen voor een groot deel het geluid van onze band samen met de goede zangkwaliteiten van Russell. Hij zingt af en toe “yeah” en oh yeah” dus hij heeft het ook naar zijn zin. De teksten zijn wat simpel maar dat past wel goed bij de stoere rechttoe-rechtaan rock. Ik mag de plaat beginnen met een minuut durende (showopener)solo die ik achteraf gezien ook best had kunnen weglaten. Gelukkig zijn de andere solo’s op het album wel op hun plaats en worden ze in aantal niet overdreven. Naast heavy riffs speel ik ook nog drie ballads (Behind These Eyes, Crystal Clear en Fallin’ To Pieces (over hurricane Sandy), net iets te veel van het minder goede. A.J. en John zorgen voor veel power in nummers zoals Come On, Get Up en Feel The Adrenaline. Ook hebben we nog een paar melodieuze nummers op het album staan, waarvan Dearly Departed het beste is.

Dit album zet ik het liefst op in de auto met het raampje en volume goed open. Het luistert makkelijk weg en live gaat het ook goed klinken. We treden graag op en zijn van plan later dit jaar ook nog naar Europa te komen dus als je tijd en zin hebt, kom dan eens langs bij één van onze shows."

Was getekend,

Mike Orlando

Tracklist:
1. Mob Is Back
2. Come On, Get Up
3. Dearly Departed
4. Behind These Eyes
5. Let It Go
6. Feel The Adrenaline
7. Men Of Honor
8. Crystal Clear
9. House Of Lies
10. Judgement Days
11. Fallin’ To Pieces

Score: 76 / 100

Reviewer: Jeffrey
Toegevoegd: 1 april 2014

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.