Alcatraz
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2025 werd uitgebracht?

After Taste - Hungry For Life
Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Austere - The Stillness Of Dissolution
Buckcherry - Roar Like Thunder
Ceremony - Solitary Bleed
Cryptopsy - An Insatiable Violence
Fallujah - Xenotaph
Fragmentum - Warriors Of Chaac
Gaahls Wyrd - Braiding The Stories
Gruesome - Silent Echoes
Heaven Shall Burn - Heimat
Hellevaerder - Fakkeldragers
Inhuman Condition - Mind Trap
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
King Witch - III
Lord Belial - Unholy Trinity
Malevolence - Where Only The Truth Is Spoken
Neil Young & The Chrome Hearts - Talkin’ To The Trees
Shadow Of Intent - Imperium Delirium
Sodom - The Arsonist
Turnstile - Never Enough
Volbeat - God Of Angels Trust
White Snake Of Blackened Maze - The Ocean Of Truth
Winterblind - Ego
een ander album uit juni 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Darren Cesca (Deeds Of Flesh) - 45
  • Kaisa Jouhki (Battlelore) - 45
  • Ringo Starr (The Beatles) - 85
  • Synyster Gates (Avenged Sevenfold) - 44

Vandaag overleden:
  • Hugh Mendl (producent) - 2008
  • Syd Barrett (Pink Floyd) - 2006
Review

Kinetic - Kinetic
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Kinetic - Kinetic
Deze zelfuitgebrachte demo belandde in mijn brievenbus uit het verre Griekenland. Deze band bestaat uit leden van Acid death, Brain fade en Wisdom. Dit is hun eerste demo en ze hopen direct een platenmaatschappij te lokken.

Deze band speelt death metal die aan de band Death, waarvan ik een erg groot liefhebber ben, refereert. In 'The realms of nightmare' komt een melodieus Death-harmonie voor, 'Holy instinct' begint met een pure Death-riff en het afsluitende 'Never ending winter' heeft de zelfde sfeer als de oude Death elpees en dat is ook nooit mis.

Alhoewel ik een groot fan ben van dit soort death metal, heb ik toch wat kritiek op deze demo. Het geheel klinkt veel te vlak en saai (komt mede door de productie). Wist de band Death, ondanks alle technische elementen in de muziek, nog elk nummer te knallen, dan knalt deze band jammer genoeg nergens. De nummers moeten dus spannender worden maar muzikaal zit alles al heel erg goed. Vooral de baslijnen die refereren naar Steve DiGiorgio zijn geweldig. Punten zijn niet echt van toepassing op deze korte demo.

Tracklist:
1. The realms of nightmare
2. Hate-master/holy instinct
3. Never ending winter

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 februari 2004

Meer Kinetic:

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.