Batushka
Enquête

Wat vind jij van de trend dat sommige concertzalen om financiële redenen steeds meer cover- en tributebands boeken?

Prima, ik ga zelf graag naar shows van coverbands
Geen probleem, ik ga af en toe zelf naar een coverband kijken
Van mij hoeft het niet, maar ik snap dat zalen die keuze maken
Jammer, ik heb totaal geen behoefte aan cover- of tributebands
Schandalig, de zalen moeten origineel talent ondersteunen
Ik heb geen mening over dit onderwerp
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 februari:
  • Deftones, Denzel Curry en Drug Church
  • Elderwind en Cân Bardd
  • Ho99o9 en N8Noface
  • 11 februari:
  • MØL, Tayne, Cold Night For Alligators
  • Sylosis, Revocation, Distant en Life Cycles
  • 12 februari:
  • Lorna Shore
  • 13 februari:
  • Born From Pain, LIES!, Out Of The Blue, Crashjaw
  • Proxima Flare, Xenotime, Inside Of The Heartless en Anatidaephobia
  • Stygian Bough, A Bell Witch & Aerial Ruin Collaboration en 40 Watt Sun
  • Sylosis, Revocation, Distant en Life Cycles
  • Visions Of Atlantis, Warkings en Induction
  • Wounded en Remembrace
  • 14 februari:
  • Cryptosis en Sad Whisperings
  • March Into Valhalla
  • Plan Nine
  • Sleep Theory en The Pretty Wild
  • 15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
Geen concerten bekend voor 10-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Paul (Sinister) - 51
  • Cliff Burton (Metallica)† - 64
  • Manu Chauty (Midwinter) - 48
  • Mark "Money Mark" Nishita (Beastie Boys) - 66
  • Mike Hanus (Fleshcrawl) - 50
  • Nigel Olsson (Uriah Heep) - 77
  • Péter Musitz (Casketgarden) - 46
  • Steve Bailey (Jethro Tull) - 66
  • Tony Reno (Europe) - 63
Review

Kinetic - Kinetic
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Kinetic - Kinetic
Deze zelfuitgebrachte demo belandde in mijn brievenbus uit het verre Griekenland. Deze band bestaat uit leden van Acid death, Brain fade en Wisdom. Dit is hun eerste demo en ze hopen direct een platenmaatschappij te lokken.

Deze band speelt death metal die aan de band Death, waarvan ik een erg groot liefhebber ben, refereert. In 'The realms of nightmare' komt een melodieus Death-harmonie voor, 'Holy instinct' begint met een pure Death-riff en het afsluitende 'Never ending winter' heeft de zelfde sfeer als de oude Death elpees en dat is ook nooit mis.

Alhoewel ik een groot fan ben van dit soort death metal, heb ik toch wat kritiek op deze demo. Het geheel klinkt veel te vlak en saai (komt mede door de productie). Wist de band Death, ondanks alle technische elementen in de muziek, nog elk nummer te knallen, dan knalt deze band jammer genoeg nergens. De nummers moeten dus spannender worden maar muzikaal zit alles al heel erg goed. Vooral de baslijnen die refereren naar Steve DiGiorgio zijn geweldig. Punten zijn niet echt van toepassing op deze korte demo.

Tracklist:
1. The realms of nightmare
2. Hate-master/holy instinct
3. Never ending winter

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 februari 2004

Meer Kinetic:

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.