Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
Geen concerten bekend voor 15-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bernie Shaw (Uriah Heep) - 70
  • Bif Naked - 55
  • Brad Gillis (Night Ranger) - 69
  • Craig Gruber (Rainbow)† - 75
  • Dan Mullins (My Dying Bride) - 48
  • Edvard Grieg (componist)† - 183
  • Erik Wallén (Astral Kingdom) - 39
  • Hank von Hell (Turbonegro)† - 54
  • Ivan Izotoff (Mechanical Poet) - 43
  • Jeff Neal (Boston) - 57
  • Mark Weiss (fotograaf) - 67
  • Max Samosvat (Mechanical Poet) - 45
  • Noddy Holder (Slade) - 80
  • Rory Clewlow (Enter Shikari) - 40
  • Scott Rockenfield (Queensrÿche) - 63
  • Steve Richards (manager)† - 59
  • Steve Walsh (Kansas) - 75
Review

Conquestador - Unconscious Tales
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Conquestador - Unconscious Tales
Unconscious Tales is de tweede mini-cd van de heavy/speedmetal formatie Conquestador uit Tilburg, en net als zijn voorganger A Four Month History staan ook op deze nieuwe schijf vier nummers.

Dat de bandleden fans zijn van onder andere Judas Priest en Iron Maiden is goed te horen in de vier nummers. De cd begint met het snelle Dark Angel, waarmee je getrakteerd wordt op een aantal lekkere riffs, en een erg lekker refrein. De opbouw van A Killer's Confession zorgt voor een erg sinister sfeertje, die perfect bij het thema past, al doen de eerste tonen me iets teveel aan de intro van Saxon's Killing Ground album denken. Op afsluiter Conquer Them All zijn riffs te horen die me sterk aan Maiden doen denken, en een refrein om lekker hard mee te brullen als ze het live spelen.

De productie is erg goed te noemen, vooral voor een tweede mini-cd. Het is zeker een verbetering ten opzichten van hun eerste cd. De nummers steken gewoon goed in elkaar, met goede riffs, lekkere instrumentale passages, goede zanglijnen, en vervelen geen moment. Het is duidelijk dat de instrumenten goed beheerst worden. En Conquestador heeft een zanger waar menig band jaloers op kan zijn. Zanger Wido's stem is echt geknipt voor traditionele heavy/speed metal, al vind ik dat hij iets te vaak naar boven wilt uithalen.

Met Unconscious Tales heeft Conquestador een sterke tweede mini-cd afgeleverd, waarmee ze toch zeker opgemerkt moeten worden bij een label. Jammergenoeg staan er op het schijfje maar 4 nummers, dus het is maar te hopen dat ze de kans krijgen om een volledig album te maken.

Tracklist:
1. Dark Angel
2. A Killer's Confession
3. Caught In An Unconscious Tale
4. Conquer Them All

Score: 83 / 100

Reviewer: Tonnie
Toegevoegd: 18 september 2003

Conquestador - Unconscious Tales
Reactie van Een_Metalfan op 12-10-2003 om 21:26u
Score: 90 / 100

Een fantastische cd, en om heel eerlijk te zijn vind ik hem zelfs beter dan de laatste maiden. Op naar de eerste volledige cd! Lennert from hell

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.