Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wanneer koop jij in de regel een kaartje voor een festival, waarin je erg geïnteresseerd bent?

direct als de voorverkoop begint, ook als er weinig namen bekend zijn
alleen als er een aantrekkelijke vroegevogelkorting is meteen, anders later
zodra er genoeg gave artiesten zijn aangekondigd die ik wil zien
zodra ik genoeg budget heb om een kaartje te kunnen kopen
pas als de volledige line-up en het tijdschema bekend zijn en me bevallen
pas als de weersverwachting bekend is en gunstig uitvalt
pas als ik zeker weet dat ik die dag(en) uit kan gaan
op het laatst, wanneer ik een goedkoop doorverkoopticket kan scoren
ik koop nooit een kaartje voor een muziekfestival
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 april:
  • Anna KiaRa, Epinikion en Ylisia
  • Degenerate, LIES!, Previse, Written in Blood
  • Stoned Jesus en Wheel
  • 3 april:
  • Full Of Hell, The Body, Jarhead Fertilizer en JAD
  • Hexvessel en Aluk Todolo
  • Kreator, Carcass, Exodus en Nails
  • Molokai, Sneurf en Mountain Eye
  • Samavayo
  • The Browning, Stain The Canvas, The Defect en Heaven.exe
  • The Duskfall, This Ending, Evilon en Butchers Curse
  • THE MON en Kariti
  • 4 april:
  • Anna KiaRa
  • Dirty Sound Magnet
  • Flowerleaf, Battled en Pandora's Key
  • Gama Bomb en Lich King
  • Infected Rain, Butcher Babies en Black Spikes
  • Valdrin en Amalekim
  • 5 april:
  • Anna KiaRa
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
  • 6 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Hellripper, Schizophrenia en Sarcator
  • Skynd
  • 7 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Skynd
  • Witch Fever
  • 8 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Witch Fever
    2 mei:
  • Adrian Vandenberg
  • Archers en Between Cities
  • Gavran, Lijkschouwer en Hezurra
  • TerraDown, MagnaCult en Anonemia
  • The Hague Deathfest
    met o.a. Graceless, Slaughterday en Maatkare
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksi Sihvonen (Medicated) - 42
  • Coen Janssen (Epica) - 45
  • Daniel Droste (Ahab) - 46
  • Giuseppe Spanò (Daedalus) - 50
  • Larry Coryell† - 83
  • Markus Vanhala (Malpractice) - 45
  • Phil Demmel (Machine Head) - 59
  • Richard Loudin (Monolithe) - 52
  • Sascha Gerstner (Helloween) - 49
  • Tim Grose (Lord) - 56

Vandaag overleden:
  • Doug Sax (technicus) - 2015
Review

Conquestador - A Four Month History
Jaar van release: 2002
Label: Eigen beheer
Deze demo cd is een jaartje geleden uitgekomen en kreeg goede reacties. Benieuwd naar die goede kritieken (en of ze terecht zijn naar mijn bescheiden mening) pleur ik dit schijfje in mijn cd lade en druk op 'play'. Een dikke twintig minuten later is er een glimlach te vinden op ondergetekende zijn gezicht. Nogmaals druk ik op 'play' en nog eens twintig minuten later is die glimlach nog groter geworden. De vier nummers op dit schijfje mogen er echt wel zijn.

De band komt uit Tilburg en speelt heavy metal met vrij veel afwisseling. Eens geen powermetalbandje maar meer traditionele metal. Vooral de invloed van oude Iron Maiden valt op. De drumpartijen en het lekkere basspel zorgen voor de basis waar boven knappe melodieuze gitaarlijnen zijn geschreven. De zanger (ondersteund door zangpartijen van de basgitarist die erg hoog zingt) heeft best een mooie stem. Vooral het twingitaar werk is prachtig en doet ons denken aan die oude Iron Maiden platen. Geweldig. Mijn lievelingsnummer van deze uitstekende eerste demo is ongetwijfeld 'Explorer'. Als dat twinsolo gedeelte komt dan staat er echt kippenvel op mijn armen. Het doet me echt denken aan die prachtige albums uit ver verleden tijden. En dat voor een bende jonge gasten. Proficiat zou ik zo zeggen.

Elke traditionele heavy metal fan vindt dit ongetwijfeld een leuk schijfje. Uiteraard zijn er nog wat foutjes te ontdekken maar voor een eerste demo vind ik dit erg puik. De band zal live wellicht wel goed overkomen (toen ik dit cd'tje in mijn pc stak ontdekte ik nog een live versie van het knappe 'Full moon pschyo', slechte opname maar de zangpartijen en de dubbele gitaarpartijen komen live wel sterk over). Binnenkort verschijnt hun nieuwe demo/mini cd. Deze eerste demo kan je echter nog wel bestellen op de website. Ik zet hem nog maar eens op, sluit mijn ogen en denk aan vroegere tijden. Puike demo dus.

Tracklist:
1. Salvation of the truth
2. Explorer
3. Full moon psycho
4. Evil wine (a space bird dive)

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 12 mei 2003

Conquestador - A Four Month History
Reactie van Een_Metalfan op 13-05-2003 om 21:06u
Score: 90 / 100

Kzei het je toch dat hij goed was? Anyway, hier zal ik zeker fan van blijven.

Conquestador - A Four Month History
Reactie van Een_Metalfan op 14-05-2003 om 21:17u
Score: 10 / 100

Dit zal nooit mijn muziek worden. Ik heb Conquestador weleens live in Utrecht gezien en ik vond er geen bal aan. Die zanger; moet hij nou echt de nummers in het Engels aankondigen?

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.