Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
  • 19 augustus:
  • Battlesnake en Bawler
    13 september:
  • Atomic Aggressor en Ectovoid
  • Fear Factory, Crystal Lake, Hate en The Nocturnal Affair
  • RVH Project
  • Sigh en Devil Master
Kalender
Vandaag jarig:
  • Cristiano Mozzati (Lacuna Coil) - 53
  • Ian Haugland (Europe) - 62
  • Michael Kenney (Iron Maiden) - 73
  • Niklas Sundin (Dark Tranquillity) - 52
  • Sid Falck (Overkill) - 62
  • Thobbe Englund (Sabaton) - 47
  • Trevor William Church (Haunt) - 45

Vandaag overleden:
  • H.G. Wells (auteur) - 1946
  • Jon Nödtveidt (Dissection) - 2006
  • Les Paul - 2009
  • Neil Cooper (Reachout International Records) - 2001
  • Otto "Moloch" Wiklund (Setherial) - 2006
Review

Nanowar Of Steel - Into Gay Pride Ride
Jaar van release: 2010
Label: Eigen beheer
Nanowar Of Steel - Into Gay Pride Ride
Joey DeMaio zal er niet om kunnen lachen, maar dat maakt me eigenlijk weinig uit. Om maar meteen even een quote van Neerlands bekendste nicht aan te halen: ik heb het uitgegierd van het lachen toen ik het artwork zag. Uiteraard is dit pure heiligschennis, maar ik heb wel vaker om zaken gelachen waarvoor ik ooit nog in de hel zal belanden. Het in 2005 uitgebrachte Other Bands Play, Nanowar Gay van deze Italiaanse gaylords wist me ook al op de lachspieren te werken.

Om de landgenoten van Rhapsody Of Fire (zij bleken niet de rechten van de naam Rhapsody in handen te hebben) te sarren, hebben de heren van Nanowar ervoor gekozen om ‘Of Steel’ aan hun naam toe te voegen. Verder zijn er geen wijzigingen. Wederom handelen de teksten over stoere driewielers, homoseksualiteit, happy meals en jedi’s. Wat dat betreft is de verrassing er wel een beetje af, maar het wordt wel gebracht met een goed gevoel voor muzikaliteit.

De lijfsong Nanowar is sterk ingespeeld en bevat aanstekelijke teksten. Live zal deze het dan ook erg goed doen. Zeer grappig zijn bijvoorbeeld ”The Nanowar’s Prayer” (gebaseerd op Manowar’s The Warrior’s Prayer) en Blood Of The Queens (een combinatie van Blood Of The Kings en Battle Hymn). De boel wordt opgeleukt doordat er regelmatig delen van popsongs in de nummers en grappige geluidseffecten zijn verwerkt, maar helaas slaat Nanowar de plank soms ook vreselijk mis. RAP-sody bijvoorbeeld, is een tergend nummer in de stijl van de populaire rapper Shaggy. Sommige andere songs zijn in het Italiaans en verliezen daarmee elke humoristische waarde buiten Italië.

Hoe leuk sommige parodieën ook zijn, uiteindelijk zet ik zelf liever de originele songs op. Daarmee zet ik direct een vraagteken bij de houdbaarheid van deze cd. De songs groeien niet, omdat je ze vaak al kent. Voor een keertje is het wel leuk, maar verder is Into Gay Pride Ride eigenlijk niets anders dan kastvulling. En dan is het lachen je wel vergaan.

Tracklist:
1. Metropolis Part3 - The Legacy
2. Nanowar
3. Stormlord of Power
4. "The Nanowarrior's Prayer"
5. Blood Of The Queens
6. "DJ Fernanduzzo"
7. Odino & Valhalla
8. "Radio Grafia #2"
9. Surprise Love
10. Forest Of Magnaccions
11. "1 Vs. 100"
12. Look At Two Reels
13. Lamento Erotico
14. RAP-sody
15. Karkagnor's Song - The Hobbit
16. Karkagnor's Song - In The Forest

Score: 60 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 2 november 2010

Nanowar Of Steel - Into Gay Pride Ride
Reactie van Bastiaan op 02-11-2010 om 16:01u

Dat de verrassing eraf is, is eigenlijk toch ook wel logisch? Manowar en Rhapsody zorgen ook nooit voor verrassingen. Verder vind ik het wel grappig om een keer gehoord te hebben, maar verder ook niets bijzonders.

Nanowar Of Steel - Into Gay Pride Ride
Reactie van dennes666 op 06-11-2010 om 12:05u
Score: 55 / 100

dit is echt zo'n youtube bandje niet een band waar je leuk 15 euro voor neer wil leggen. di tlaat je horen aan je vrienden en dan is de lol er wel af een 5.5 is daarom volgens mij aardig goed ;)

Nanowar Of Steel - Into Gay Pride Ride
Reactie van youri op 31-03-2011 om 22:11u
Score: 80 / 100

ik vind RaP-sody juist wel grappig :)

Nanowar Of Steel - Into Gay Pride Ride
Reactie van Bart M op 18-02-2012 om 11:40u
Score: 90 / 100

Nou, ik kan hier dus wel een hele tijd van genieten! Het is niet alleen de humor maar zeker ook de muziek die geniaal is. Misschien een leuk idee om de ruiter op de voorkant van het album onder mijn Manowar tatoo te zetten ;-)

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.