Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 16 december:
  • Imminence
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 17 december:
  • Landmvrks, Underoath, Pain Of Truth en Split Chain
    11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bob Ludwig (technicus) - 81
  • Jari Kuusisto (Omnium Gatherum) - 49
  • Nikki Sixx (Mötley Crüe) - 67
  • Stevie Young (AC/DC) - 69
  • Zachary "Zacky Vengeance" Baker (Avenged Sevenfold) - 44

Vandaag overleden:
  • Lynn Strait (Snot) - 1998
Review

Basement - Circle of Pain
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer

Basement - Circle of Pain

Circle of Pain is het eerste album van de Oostenrijkse formatie Basement. Ze noemen het zelf rock met progressieve elementen, maar feitelijk is het niet meer dan een hardrock groep met een synthesizer. Op hun debuut laten zij in acht songs en een demo wat zij in hun mars hebben.

Waar het precies knelt bij deze groep wordt al snel duidelijk. Alles smaakt als groentesoep zonder een theelepeltje zout. De nummers zijn simpel, en bestaan vooral uit een zanger die eigenlijk te goed is voor deze muziek, en op de achtergrond inspiratieloze gitaarriffs. Het ‘progressieve’ komt terug in de vorm van een keyboard dat iets harder in de mix staat dan de andere instrumenten, en kan soms nog enige emotie in de negen nummers brengen. De duffe produktie, de zang die net te goed is maar niet tot zijn recht komt, en de uiterst saaie nummers maken dit tot de perfecte plaat om te draaien in een café dat op sterven na dood is vol alcoholistische veertigers die mijmeren over hoe leuk alles vroeger wel niet was.

Tracklist:
1. Basement Symphony
2. The Silence of Your Voice
4. Place of The Heroes
5. Newgrange
6. Circle of Pain
7. Beware of Man
8. The Shores of Poseidon
9. War Song (demo 2003)

Score: 50 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 22 juni 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.