Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste song uit het jaar 2011?

Amon Amarth - Destroyer Of The Universe
Anthrax - Fight 'Em 'Til You Can't
Arch Enemy - Yesterday Is Dead And Gone
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Fleshgod Apocalypse - The Violation
Hell - On Earth As It Is In Hell
Iced Earth - Dystopia
In Flames - Deliver Us
Lamb Of God - Ghost Walking
Machine Head - Locust
Mastodon - Curl Of The Burl
Megadeth - Public Enemy No. 1
Nightwish - Storytime
Opeth - The Devil's Orchard
Powerwolf - We Drink Your Blood
Rammstein - Mein Land
Red Fang - Wires
Septicflesh - The Vampire From Nazareth
Sólstafir - Fjara
Symphony X - When All Is Lost
Taake - Myr
The Devil's Blood - On The Wings Of Gloria
Trivium - In Waves
Within Temptation - Faster
een andere kraker uit 2011, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
  • 30 mei:
  • Outta Pocket, Hold My Own, Megalomaniacs en Premonition
  • Peter Pan Speedrock
  • Plini en Sungazer
  • 31 mei:
  • Motorpsycho
    25 juni:
  • Eyehategod en Dwarves
  • Jera On Air
  • Sunn O)))
Kalender
Vandaag jarig:
  • Americo Rigoldi (Dominici) - 47
  • Anders Johansson (Hammerfall) - 64
  • Barrie Wentzell (fotograaf) - 84
  • Glen Drover (Megadeth) - 57
  • Klaus Meine (Scorpions) - 78
  • Martin Mayer (Sunterra) - 51
  • Pascal Landry (Dark Omentia) - 42
  • Paul Weller (The Jam) - 68
  • Robby Steinhardt (Kansas)† - 76
  • Seven Antonopoulos (Channel Zero) - 52
Review

Aborted - Termination Redux
Jaar van release: 2016
Label: Century Media Records

Aborted - Termination Redux

“Hell is only a word. The reality is much, much worse.” De Belgische deathmetalband Aborted doet het opnieuw, een intro met sample uit Hellraiser en als liefhebber van Clive Barker ben je direct bij de les. Aborted toert momenteel met Kataklysm en Septicflesh door Europa en vierde vorig jaar de twintigste verjaardag. Van het optreden op Graspop 2015 werd daarom een videoregistratie uitgebracht van Necrotic Manifest, afkomstig van het laatste studioalbum The Necrotic Manifesto. Ter gelegenheid van het jubileum is in januari ook de ep Termination Redux verschenen, een opwarmertje voor het nieuwe album dat later dit jaar het levenslicht zal zien.

Termination Redux bevat drie nieuwe tracks, de interlude Liberate Me Ex-Inferis en een nieuwe uitvoering van The Holocaust Incarnate, de openingstrack van Engineering The Dead (2001). De productie is opvallend helder, maar dat gaat niet ten koste van de rauwe, zware, energieke sound die de laatste twee albums (Global Flatline en The Necrotic Manifesto) tot het beste werk van Aborted maken. Toch zijn de nieuwe nummers een tikkeltje minder bruut en er lijkt iets meer ruimte voor melodie, zoals te horen in de titeltrack en Bound In Acrimony.

Sven de Caluwé levert weer een uitstekende vocale prestatie en het technische gitaarspel van Mendel bij de Leij klinkt fantastisch, vooral in Vestal Disfigurement Upon the Sacred Chantry. Niet voor niets vertoeft Aborted in de bovenste regionen van het deathmetalgenre. Termination Redux is een veelbelovende voorbode van wat we kunnen verwachten op de negende full-length van Aborted. De laatste show met Kataklysm en Septicflesh is op 21 februari in 013, Tilburg.

Tracklist:
1. Liberate Me Ex Inferis
2. Termination Redux
3. Vestal Disfigurement Upon The Sacred Chantry
4. Bound In Acrimony
5. The Holocaust Re-Incarnate

Reviewer: Marc
Toegevoegd: 20 februari 2016

Meer Aborted:

Aborted - Termination Redux
Reactie van Frank op 20-02-2016 om 18:42u

Ben het eens met de review. Uitstekend tussendoortje. Het artwork verdient ook wel een woordje. Ook dat behoort bij het betere werk. Wel een foutje, de intronis niet van hellraiser. Al is de juiste film wel 'hellraiser in space' zijnde Event Horizon.

Zoeken
    22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
  • 29 mei:
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.