Helldorado
Enquête

Wat is (tot dusver) jouw favoriete song van Mastodon?

Aqua Dementia
Black Tongue
Blood And Thunder
Colony Of Birchmen
Crystal Skull
Curl Of The Burl
Divinations
Floods Of Triton
Hearts Alive
High Road
Iron Tusk
March Of The Fire Ants
Megalodon
More Than I Could Chew
Mother Puncher
Oblivion
Once More ‘Round The Sun
Show Yourself
Steambreather
Teardrinker
The Czar
The Last Baron
The Motherload
The Wolf Is Loose
een andere Mastodon-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 november:
  • Amenra en Marissa Nadler
  • 13 november:
  • Amenra en Marissa Nadler
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • Modder en Lintworm
  • 14 november:
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • 15 november:
  • Blackbriar en Forever Still
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Plan Nine
  • Submit Fest 2025
  • 16 november:
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
Geen concerten bekend voor 10-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Dalbec (Converge) - 51
  • Glen Buxton (Alice Cooper)† - 78
  • Greg Lake (Emerson, Lake & Palmer)† - 78
  • Jenni Onishko (Kivimetsän Druidi) - 43
  • Martin Motnik (Eisbrecher) - 53
  • Roy Thomas Baker (producent)† - 79
  • Scott Columbus (Manowar)† - 69
  • Terry Butler (Obituary) - 58
  • Zoltán "Zoli" Téglás (Ignite) - 56
Review

Legacy - Sickening Soresight
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
Legacy - Sickening Soresight
Legacy komt uit Oldenwald (Duitsland) en ze hebben een nieuwe mini cd opgenomen. In 1994 werd de band opgericht toen de bandleden nog maar een jaartje of dertien waren. Na veel concerten (hoogtepunt was een optreden op het 'Fuck the commerce'-festival in 2002) vonden ze het tijd om onderdak te vinden bij een label. En ze zouden graag op een platenlabel hun eerste full length uitbrengen in plaats van het schijfje weer in eigen beheer uit te brengen.

Vijf nummers lang (20 minuten) kan je genieten van ouderwetse death metal doorspekt met thrashmetalriffs. De sound is niet echt sterk (vooral het drumgeluid is erg matig) maar de band weet ondanks dat probleem toch mijn aandacht te behouden tot het einde. Dit komt doordat de deathmeatlnummers genoeg afwisseling (lees: melodie) en tempowisselingen (lees: groovy thrash riffjes) bevatten. Een favoriet nummer kan ik echter niet aanduiden omdat de nummers sterk op elkaar gelijken.Maar het moet gezegd worden; hier en daar komt er een schitterend technisch riffje voorbij!

Er is helemaal niets vernieuwend aan dit schijfje maar dat is ook niet de bedoeling van deze band. Deze band wil gewoon lekker raggen en een grote pit veroorzaken op concerten. Leuk tussendoortje. Niets minder maar zeker ook niets meer. Ik ben benieuwd of ze een platencontract kunnen scoren en ik hoop dat ze dan vooral productioneel tot grotere hoogten zullen stijgen. Want dat is het grote minpunt van dit minialbum.

Tracklist:
1. Psychotic warfare
2. Harvest
3. Fragile life within
4. Mental suicide
5. Human infection 2003

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 27 oktober 2003

Meer Legacy:

Zoeken
    7 november:
  • Agnostic Front - Echoes In Eternity
  • Centinex - With Guts And Glory
  • Omnium Gatherum - May The Bridges We Burn Light The Way
  • 12 november:
  • Wheel of Time - Asymmetry
  • 14 november:
  • 1914 - Viribus Unitis
  • Creatures - Creatures II
  • Enemynside - In The Shadows Of Unrest
  • Fimbul Winter - What Once Was
  • Lamp Of Murmuur - The Dreaming Prince In Ecstasy
  • Rise Of The Northstar - Chapter 04: Red Falcon Super Battle! Neo Paris War!!
  • Starforce - Beyond The Eternal Night
Into The Grave

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.