Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 17-10-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ahrue Luster (Machine Head) - 57
  • Bill Black (Elvis Presley)† - 99
  • Edin "Vihor" Cehovic (KRV) - 46
  • Geyner Valencia (Crimson Death) - 49
  • Günter Werno (Vanden Plas) - 60
  • Hank Williams† - 102
  • Keith Flint (The Prodigy)† - 56
  • Marcin Urbas (Sceptic) - 49
  • Rafał T. Piotrowski (Decapitated) - 40
  • Steve Karrer (Messiah) - 56
  • Tony "Abaddon" Bray (Venom) - 65
  • Ty Tabor (King's X) - 64
Review

Eyes Set To Kill - Masks
Jaar van release: 2013
Label: Century Media Records
Eyes Set To Kill - Masks
Volgens de media speelt Eyes Set To Kill post-hardcore. Wat houdt dat in? Dat kan veel zijn. In het geval van Masks is het in ieder geval wel iets leuks, want deze plaat rockt en scheurt als een dolle. Dat wordt extra benadrukt door de lieve, vrouwelijke stem van Alexia Rodrigues (ook gitaar) die je regelmatig voorbij hoort komen. Zij en haar zus Alissa (bas) hebben met drummer Caleb Clifton en screamer Cisko Miranda (tevens gitaar) een leuk stukje muziek in elkaar gezet. Het is de wisselwerking tussen de twee vocalisten die een extra dimensie aan het geheel geven.

Bij Masks komen de termen metalcore, nu-metal, maar ook female fronted gothic metal naar voren. Meng deze drie in de juiste verhouding en je zit in de goede richting. Hard waar het kan, subtiel waar nodig. Eyes Set To Kill heeeft met deze, hun vijfde plaat, de overstap gemaakt naar het grote Century Media, wat inhoudt dat de markt hier ook wel oren naar heeft, en terecht. Hier is een groot publiek voor, zeker in deze tijd. En toch is dit niet voor iedereen. Als je je niet in een van de gegeven muzikale omschrijvingen kunt vinden, dan is dit niks voor jou. Heb je met een of meer ervan associaties, luister dan zeker even naar Masks.

Tracklist:
1 Masks
2 Killing In Your Name
3 Lost And Forgotten
4 Where I Want To Be
5 True Colors
6 Surface
7 Little Liar
8 Nothing Left To Say
9 The New Plague
10 Infected
11 Secrets Between
12 Haze
13 The Forbidden Line

Score: 76 / 100

Reviewer: Wim
Toegevoegd: 3 november 2013

Eyes Set To Kill - Masks
Reactie van Ferrence Rosier op 23-06-2014 om 16:29u
Score: 85 / 100

Goed album, goede afwisseling tussen ruige en toegankelijke nummers. Niet te vergelijken met ander materiaal, maar alsnog 85 punten wat mij betreft!

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.