Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 november:
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Christian "Flake" Lorenz (Rammstein) - 59
  • Derek Lawrence (producent)† - 84
  • Fallon Bowman (Kittie) - 42
  • George Hardie (illustrator) - 81
  • Joey Cape (Lagwagon) - 59
  • Logan Mader (Machine Head) - 55
  • Paul Raymond (UFO)† - 80
  • Pierre Vervloesem (X-Legged Sally) - 61
  • Thomas Lindner (Schandmaul) - 51
  • Viesturs (Infected) - 42
  • Zak Tell (Clawfinger) - 55

Vandaag overleden:
  • Dino Valenti (Quicksilver Messenger Service) - 1994
Review

Rotten Sound - Cursed
Jaar van release: 2011
Label: Relapse Records
Rotten Sound - Cursed
Na het wegvallen van Nasum in 2005 bleef de grindcorescene met een groot gapend gat zitten dat deze legendarische band achterliet. Veel bands stonden te trappelen om de positie van Nasum in te nemen, en ook Rotten Sound, die voorheen al met Mieszko Talarczyk als producer het een en ander had opgenomen, kwam in 2008 met Cycles, een van hun beste platen tot dat moment. Nu is er Cursed, de zesde volledige schijf in de discografie van deze Finnen.

En Cursed klinkt lekker, erg lekker. Cursed klinkt zoals een grindcoreplaat hoort te klinken. Kort, smerig, agressief en opgefokt. Vooral de invloeden van Nasum zijn goed te horen, maar Rotten Sound is zeker geen kopie van Nasum. Ieder nummer draagt onmiskenbaar het Rotten Sound geluid en er wordt van de hak op de tak gesprongen qua tempo en intensiteit. Want intens is deze plaat zonder twijfel. In een krap half uurtje worden er zestien nummers over de luisteraar uitgestort en met vaak in elkaar overlopende nummers krijg je amper tijd om op adem te komen. Ondanks het feit dat de plaat eigenlijk een aaneenschakeling van hoogtepunten is, steken Choose, Machinery en Exploit er toch nog bovenuit, aangezien dit echt super genietbare nummers zijn: Rotten++ dus.

Qua productie klinkt Rotten Sound als vanouds en het geluid dat ze op Cycles hadden, is voortgezet op Cursed. Niks geen verrassingen, niks geen verandering… Verrot tot op het bot en zo hoort het ook. Rotten Sound komt vroeg in het jaar met een schijf die bij mij zeker weten hoog op het jaarlijstje van 2011 zal gaan prijken. Wat mij betreft is Rotten Sound de troonopvolger van Nasum en ik hoop in de toekomst nog heel veel te genieten van al het moois dat deze heren nog gaan uitbrengen. Dat Cursed een must-have is voor iedere grindliefhebber lijkt me buiten kijf staan. Kopen dus!

Tracklist:
1. Alone
2. Superior
3. Self
4. Choose
5. Hollow
6. Ritual
7. Green
8. Machinery
9. Power
10. Plan
11. Declare
12. Addict
13. Exploit
14. Terrified
15. Scared
16. Doomed

Score: 90 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 28 januari 2011

Meer Rotten Sound:

Rotten Sound - Cursed
Reactie van Narrative op 31-01-2011 om 17:00u

Prima review, ben benieuwd naar het album!

Zoeken
    14 november:
  • 1914 - Viribus Unitis
  • Creatures - Creatures II
  • Enemynside - In The Shadows Of Unrest
  • Fimbul Winter - What Once Was
  • Lamp Of Murmuur - The Dreaming Prince In Ecstasy
  • Rise Of The Northstar - Chapter 04: Red Falcon Super Battle! Neo Paris War!!
  • Starforce - Beyond The Eternal Night
  • 21 november:
  • Annisokay - Abyss - The Final Chapter
  • Bloodbound - Field Of Swords
  • Danko Jones - Leo Rising
  • Havamal - Age Of The Gods
  • In Virtue - Age Of Legends
  • Midnite City - Bite The Bullet
  • Stryper - The Greatest Gift Of All
  • The Halo Effect - We Are Shadows
Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.