Enquête

Wat is jouw favoriete song van ZZ Top?

Arrested For Driving While Blind
Blue Jean Blues
Brown Sugar
Cheap Sunglasses
Doubleback
Gimme All Your Lovin'
I Gotsta Get Paid
I'm Bad, I'm Nationwide
Jesus Just Left Chicago
Just Got Paid
La Grange
Legs
Mescalero
My Head's In Mississippi
Pearl Necklace
Pincushion
Rough Boy
Sharp Dressed Man
She's Just Killing Me
Sleeping Bag
Tube Snake Boogie
Tush
Viva Las Vegas
Waitin' For The Bus
een andere kraker van ZZ Top

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 september:
  • Harlott en Struck A Nerve
  • Warrant en Burning
  • Wyatt. E en Hemelbestormer
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bob Ringe (manager) - 80
  • Carl-Michael Herlöfsson (producent) - 64
  • Derek Sherinian (Dream Theater) - 60
  • Eerie Von (Danzig) - 62
  • Gene Simmons (Kiss) - 77
  • Geoff Downes (Asia) - 74
  • Johnny Hedlund (Unleashed) - 58
  • Michael Kaluta (illustrator) - 79
  • Olavi Mikkonen (Amon Amarth) - 53
  • Reinhold Mack (producent) - 77
  • Richie Cavalera (Incite) - 41
  • Rob Halford (Judas Priest) - 75
  • Ronald van Prooijen (Picture) - 71
  • Simone van Straten (Sisters Of Suffocation) - 30
  • Vivian Campbell (Def Leppard) - 64

Vandaag overleden:
  • Jack Nitzsche (The Rolling Stones) - 2000
Review

Energy Of The Elements - Heavenly Force
Jaar van release: 2009
Label: Eigen beheer
Energy Of The Elements - Heavenly Force
Dankzij het internet is dit toch al kleine wereldje nog kleiner geworden. De meeste mensen hebben wel een eigen pagina op een van de vele community websites. Ikzelf onderhoud met veel plezier een account op MySpace, met als gevolg dat ik regelmatig vriendschapsverzoeken krijg van bands. Groepen uit genres die me niet interesseren krijgen automatisch nul op het rekest. Af en toe zitten er bands tussen die gelukkig wel degelijk de moeite waard zijn.

Dat geldt ook voor het Italiaanse Energy Of The Elements. In wezen niet meer dan een beginnend bandje dat net zijn eerste demo heeft uitgebracht. De muziek die hierop staat verraadt meer klasse dan je van ze zou verwachten. De stijl is duidelijk symfonische power metal. Door het veelvuldig gebruik van de keyboards doet de muziek erg Fins aan. Het geheel klinkt volwassen en kwalitatief is het dik in orde. Hier en daar komen erg leuke, catchy partijen voorbij. Als je goed oplet, kun je duidelijk wat fouten in het gitaarwerk horen en ook enige zanglessen zouden een oplossing zijn voor Fabrizio. Hij zingt voortdurend in de hoogte en dat gaat hem niet altijd goed af. Omdat het een demo is, zie ik de foutjes door de vingers.

De drie nummers (de instrumentale opener dus niet meegerekend) vragen om meer. De demo is gratis te downloaden op het MySpace account van Energy Of The Elements. Geef het een kans. Liefhebbers van het genre zullen niet teleurgesteld worden.

Tracklist:
1. The Archangel Chant Prelude
2. Time To Believe
3. Saint Michel
4. New Light

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 2 augustus 2010

Meer Energy Of The Elements:

Zoeken
    22 augustus:
  • Bleeding Antlers - Songs of Praise
  • 24 augustus:
  • Sarcoma - Ponzoña
  • 26 augustus:
  • Ghost - 2 Big To Rig (concertfilm)
  • 27 augustus:
  • Savage Grace - Live In Europe (dvd)
  • 28 augustus:
  • Airbourne - Airbourne
  • Beseech - Future. Present. Past.
  • Colorblind - Who Sold You This Truth ++ Was It Yours To Hold
  • Exumer - Death Mask Messiah
  • Flotsam And Jetsam - Rats In The Temple
  • In This Moment - Witch
  • Kamelot - Dark Asylum
  • Nephila - Huldra
  • Petrosa - Roadburn Chronicles
  • Projector - Before the Last Light
  • Sunscorched - Blood of the Badlands
  • Unholy Redeemer - Journey Beyond Death

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.