Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
  • 23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
  • 25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
Geen concerten bekend voor 19-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Benoȋt David (Yes) - 60
  • Bob Rock (producent) - 72
  • Eddie Kramer (producent) - 84
  • Hux Nettermalm (Ghost) - 55
  • Markus Eurén (Moonsorrow) - 48
  • Ruud Jolie (Within Temptation) - 50
  • Tommy Kiefer (Krokus)† - 74
  • Tony Martin (Black Sabbath) - 69

Vandaag overleden:
  • Bryan Ottoson (American Head Charge) - 2005
  • Dan "Cernunnos" Vandenplas (Enthroned) - 1997
  • Rob Clayton (Hallows Eve) - 1992
Review

Foretold - In Rotting Memory
Jaar van release: 2010
Label: Eigen beheer
Foretold - In Rotting Memory
Nog nooit van de Brabantse death metalband Foretold gehoord? Vooral zo houden! Het is vast een aardig viertal, maar muziek maken kunnen ze beter tot in de oefenruimte beperken. Na de in 2006 uitgebrachte full-length (hebt u daar ooit iets van meegekregen?) komt de band begin dit jaar met een kleine 20 minuten durende ep. Ongetwijfeld een appetizer voor het volgende album. Helaas, helaas, met zulke appetizers loert de hongerdood om de hoek, want In Rotting Memory is een ep die als glasonderzetter beter dienst zal doen dan als muzikaal vermaak.

Aan de vijf gepresenteerde nummers is echt niets oorbevredigend. De productie is slecht, de riffs zijn saai en de eentonige (maar dat is nog het minste probleem) vocalen staan te hard in de mix en overrulen de muziek met harde hand. De vaart zit er niet lekker in, zelfs tijdens de snelle stukken hebben de nummers geen pit. Geen vuur, geen geweld, geen bombastische noten en al zou de band het over de rauwe boeg willen gooien, ontbreekt het de nummers dan weer aan hysterie en venijn. Kortom, het is het allemaal niet. Wat wel nog voorbij komt is een jazzy loopje, een filmsample, wat saaie doom-invloeden en een piepklein plukje melodie, maar het is allemaal los zand en de ep gammelt en rammelt aan alle kanten. Gauw uitzetten dit.

Tracklist:
1. Path Of Misery
2. In Rotting Memory
3. Tales From The Nordic Lands
4. Cursed
5. The Plague

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 3 mei 2010

Foretold - In Rotting Memory
Reactie van Een Metalfan op 04-05-2010 om 10:54u

haha hard. maar waar.

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.