Batushka
Enquête

Wat vind jij van de trend dat sommige concertzalen om financiële redenen steeds meer cover- en tributebands boeken?

Prima, ik ga zelf graag naar shows van coverbands
Geen probleem, ik ga af en toe zelf naar een coverband kijken
Van mij hoeft het niet, maar ik snap dat zalen die keuze maken
Jammer, ik heb totaal geen behoefte aan cover- of tributebands
Schandalig, de zalen moeten origineel talent ondersteunen
Ik heb geen mening over dit onderwerp
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 februari:
  • Cryptosis en Sad Whisperings
  • March Into Valhalla
  • Plan Nine
  • Sleep Theory en The Pretty Wild
  • Wacken Metal Battle (Drentse voorronde)
    Met Mouldwarp, New Dawn Fades, OPHÆRA en Semper Fi
  • 15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
  • 18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
  • 20 februari:
  • Avatar, Alien Weaponry en Witch Club Satan
  • Born From Pain, Lies! en Stalk
  • Hellevaerder, Asgrauw en Suttungr
  • Plan Nine
  • Sanguisugabogg, Fulci, Gates To Hell en Celestial Sanctuary
  • Urne
  • Urne en Everything Decays
    14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aylin Aslim (Letzte Instanz) - 50
  • Brian Slagel (producent) - 65
  • Jason Rainey (Sacred Reich)† - 59
  • John Alfredsson (Avatar) - 40
  • Liv Kristine Espenæs Krull (Leaves Eyes) - 50
  • Robert Kovacic (Belphegor) - 49
  • Scott Borland (Limp Bizkit) - 47
  • Vegard "Vyl" Larsen (Keep Of Kalessin) - 56

Vandaag overleden:
  • Mick Tucker (The Sweet) - 2002
  • Tim Aymar (Pharaoh) - 2023
Review

Crow's Flight - Crow's Flight
Jaar van release: 2009
Label: Eigen beheer
Crow's Flight - Crow's Flight
Crow’s Flight promoveerde zichzelf onlangs van project tot een actieve band. Leuk, vermeldenswaardig, feitje is dat de groep bestaat uit vier Finnen, een Zwitserse zanger en een Nederlandse bassist. Dit multinationale clubje speelt power metal en niet de vrolijke variant daarvan. De power metal van Crow’s Flight is (waarschijnlijk door het gothicverleden van enkele bandleden) vooral duister.

Dat komt dus vooral door het gitaarwerk, maar ook ten dele door de lage zang van frontman Crow, die wat dat betreft doet denken aan zijn collega van Sabaton. De bandleden hebben naar eigen zeggen vele jaren muzikale ervaring, en dat is te horen, want ze zijn uitstekend op elkaar ingespeeld. Tekstueel horen we vooral de, voor het genre, bekende fantasyteksten. Behalve dan op Farewell For You, een ballad dat opgedragen is aan een bekende van Crow.

Van de vijf tracks kan ik het origineel klinkende The Elf King’s Lies en de fraaie, hierboven genoemde, ballad best waarderen, maar de andere drie zwemmen rond in de zee van middelmatigheid. Buiten dat ik het gevoel heb, dat ik soms naar halve of onvoltooide nummers luister, klinkt het slecht noch bijzonder. De band mist net dat ene om hun songs echt interessant te maken. Het resultaat is aardig, maar echt veel indruk zal deze EP niet maken.

Tracklist:
1. The Elf King’s Lies
2. Fights Without Glory
3. Farewell For You
4. Forever Black Away
5. Gabriel

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 28 maart 2009

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.