Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
  • 19 mei:
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Eno (Roxy Music) - 78
  • Gary Thain (Uriah Heep)† - 78
  • Grellmund (Ulver)† - 50
  • Kristen Vigard (New White Trash) - 63
  • Michael Müller (Superior) - 60
  • Mike "M-Bro" Embro (Razor)† - 64
  • Nick Perri (Silvertide) - 42
  • Peter Iwers (In Flames) - 51
  • Seth Putnam (Anal Cunt)† - 58
  • Wally Gold (producent)† - 98
  • Zoltan Bathory (Five Finger Death Punch) - 48

Vandaag overleden:
  • Terry Jones (Pagan Altar) - 2015
Review

Deathonate - Walk The Line
Jaar van release: 2008
Label: Eigen beheer
Deathonate - Walk The Line
''Ah! Dit is de Friese versie van Children of Bodom.'' Dit was het eerste wat in mijn hoofd opkwam nadat deze demo haar rondjes had voltooid in mijn stereo. Op de vocalen na lijkt deze band namelijk op een regelrechte kloon van hun Finse broeders. Dus zware gitaarstukken met een nerveus keyboardgeluid erdoorheen. Maar om nou te zeggen dat Deathonate het materiaal van hun klakkeloos aan het jatten is? Nee, dat is zeker niet het geval.

Op deze demo staan vijf tracks en dat zijn zeer interessante composities geworden. Hoewel de invloed van de eerder genoemde band duidelijk te horen is, zijn ze zeker in staat om zelf gewoon een handvol goede nummers te schrijven. Met strakke riffs, duistere ritmes, schelle vocalen en klasse solo’s vullen ze de twintig minuten in met een zeer behoorlijk repetoire. Het keyboardgeluid vult alles prima aan, maar met de kanttekening dat sommige deuntjes niet helemaal bij de compositie passen. Bij het nummer Stoned ’n Cold heb ik hierdoor dan meer het gevoel dat ik naar een kerstliedje zit te luisteren dan naar een vette metaltrack.

Deathonate levert met Walk The Line een zeer degelijke en interessante demo af. Uiteraard kan er nog wat bijgeschaafd worden, maar de jongens hebben zeker talent. Het is een band die een mooie toekomst tegemoet kan gaan met dit materiaal.

Tracklist:
1. Deathrow…Walk The Line
2. Last One Standing
3. Stoned ‘n Cold
4. Generation Suicide
5. Final Scream

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 7 november 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.