Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vond jij het gaafste festival van 2025?

Alcatraz Festival
Back To The Beginning
Baroeg Open Air
Brainstorm Festival
Complexity Fest
Drachten Deathfest
Dutch Doom Day
Dynamo Metalfest
Eindhoven Metal Meeting
Graspop Metal Meeting
Grindhoven
Heavy Metal Maniacs
Hedon Zwaar Nieuwjaar
Helldorado
Into The Grave
Into The Void
Jera On Air
Pitfest
Roadburn Festival
Samhain Festival
Soulcrusher
South Of Heaven
Stonehenge Festival
Wacken Open Air
een ander festival uit 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 8 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 9 januari:
  • Ann My Dice, Between The Rats And Snakes, Sledon en Scenyte
  • Heidenfest
  • Nanowar Of Steel en Uuhai
  • 10 januari:
  • Briqueville, Hemelbestormer en Modder
  • Grafjammer, Verwilderd en Sterveling
  • Hedon Zwaar Nieuwjaar
  • 11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
Geen concerten bekend voor 05-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Achim Kirschning (Scorpions) - 74
  • Dave Allison (Anvil)† - 70
  • Fredrik Nordström (Dream Evil) - 59
  • Maartin Allcock (Jethro Tull) - 69
  • Marilyn Manson - 57
  • Michael Stapf (Haggard) - 52
  • Niklas Isfeldt (Dream Evil) - 60
  • Troy Van Leeuwen (Queens Of The Stone Age) - 56

Vandaag overleden:
  • Fredrik Lindgren (Unleashed) - 2025
  • Rob Lumbre (Severed Savior) - 2002
Review

Mass Murder Machine - Good Day To Die
Jaar van release: 2008
Label: Eigen beheer
Mass Murder Machine - Good Day To Die
Bij een festivalbezoek in Duitsland kreeg ik ongevraagd deze promo-cd in de handen geduwd, vermoedelijk door een bandlid. De inhoud bleek bij thuiskomst gelukkig alleszins mee te vallen. Mass Murder Machine komt net als Sodom en plaatsgenoten Kreator uit de Duitse deelstaat Nordrhein-Westfalen. Het wekt daarom geen verbazing dat dit vijftal lekker smerige old-school thrash speelt, al gaan de vocalen meer richting een death grunt.

In 2003 liet deze band voor het eerst van zich horen middels de demo Receive Your Death, waarna de formatie uiteenviel. Vanaf 2006 is Mass Murder Machine weliswaar terug, maar drummer Marcus Lange is het enige overgebleven originele bandlid. Het gezelschap laat met deze korte demo echter horen dat er in de huidige samenstelling wel degelijk leven zit. Na een semi-akoestisch intro beukt het uitstekende The Earth, The Way, The Blood de luisteraar vakkundig plat. Vooral het refrein is een waar genot.

De titelsong valt vervolgens een beetje tegen, mede omdat de eenvoudige openingsriff rechtstreeks van Slayer gejat is. Desondanks vind ik het jammer dat deze demo zo kort is, want hij smaakt naar meer. Volgens hun website heeft Mass Murder Machine momenteel weer een vacature voor een gitarist, maar hebben ze voldoende songs geschreven om de podia onveilig te maken. Met een goede sologitarist er bij mogen ze van mij dan ook wel meteen een langere demo of een eerste volledige album inspelen.

Tracklist:
1. Intro
2. The Earth, The Way, The Blood
3. Good Day To Die

Score: 68 / 100

Reviewer: Gilbert
Toegevoegd: 15 oktober 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.