Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Bas Maas (Doro) - 49
  • Chris Goss (Masters Of Reality) - 68
  • Chris Tsangarides (producent)† - 70
  • Gilby Clarke (Guns N' Roses) - 64
  • Tarja Turunen (Nightwish) - 49
  • Tony Hajjar (At The Drive-In) - 52
  • Vibeke Stene (Tristania) - 48

Vandaag overleden:
  • Dennis "D-Roc" Miles (Body Count) - 2004
Review

Insicknia - Ascent to the Sky
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer

Insicknia - Ascent to the Sky

Als voorbereiding voor een nieuw tweede volledig album heeft de Deense band Insicknia de EP Ascent to the Sky uitgebracht als een soort van voorproefje op wat we nog kunnen verwachten. Hun eerste schijf Now Entering Insicknia dateert uit 2006 en daar was nogal wat op aan te merken. Zo waren de nummers rommelig, het niveau niet consistent en was het vooral één brok pure agressie wat je op je bord kreeg waarbij het moeilijk was een mooie melodie te ontwaren.

Op deze EP of demo, net hoe je het noemen wil, hebben ze het na wat ledenwisselingen beter aangepakt met nummers die daadwerkelijk voorzien zijn van enige melodie. Ook is de productie aardig voor een plaat die uit wordt gebracht in eigen beheer. Een groot gemis is echter nog altijd consistentie, want niet elk van deze vier nummers is een juweeltje. De mengelmoes van moderne thrash, death en hardcore is nog altijd keihard waarbij valt te denken aan het eveneens Deense Hatesphere. Ook springt hun geluid er nog niet echt uit qua originaliteit in de overvloed van keiharde bands als deze, maar het begin is er. Deze EP is dan ook een mooi visitekaartje om een label te krijgen voor hun aankomende album.

Tracklist:
1. Lies in Blood Out
2. A New Day
3. Ascent to the Sky
4. Holy Cell, Holy Hell

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 21 september 2008

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.