Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 januari:
  • Colin of Arabia, Street Power, Cold Grip en Premonition
Kalender
Vandaag jarig:
  • Chris Barnes (Six Feet Under) - 58
  • Cozy Powell (Rainbow)† - 78
  • Daniel Schäfer (Boomerang) - 41
  • Dexter Holland (The Offspring) - 60
  • Evan Seinfeld (Biohazard) - 58
  • Jeroen Janssen (Consensus) - 40
  • Jori Grym (Vanguard) - 47
  • Marianne Faithfull† - 79
  • Martin Harb (Visions Of Atlantis) - 40
  • Mitja Harvilahti (Moonsorrow) - 46
  • Paolo Colavolpe (Destrage) - 41
  • Ray Thomas (The Moody Blues)† - 84
  • Rudy Lenners (Scorpions) - 73

Vandaag overleden:
  • Alexi Laiho (Children Of Bodom) - 2020
Review

Insicknia - Ascent to the Sky
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer

Insicknia - Ascent to the Sky

Als voorbereiding voor een nieuw tweede volledig album heeft de Deense band Insicknia de EP Ascent to the Sky uitgebracht als een soort van voorproefje op wat we nog kunnen verwachten. Hun eerste schijf Now Entering Insicknia dateert uit 2006 en daar was nogal wat op aan te merken. Zo waren de nummers rommelig, het niveau niet consistent en was het vooral één brok pure agressie wat je op je bord kreeg waarbij het moeilijk was een mooie melodie te ontwaren.

Op deze EP of demo, net hoe je het noemen wil, hebben ze het na wat ledenwisselingen beter aangepakt met nummers die daadwerkelijk voorzien zijn van enige melodie. Ook is de productie aardig voor een plaat die uit wordt gebracht in eigen beheer. Een groot gemis is echter nog altijd consistentie, want niet elk van deze vier nummers is een juweeltje. De mengelmoes van moderne thrash, death en hardcore is nog altijd keihard waarbij valt te denken aan het eveneens Deense Hatesphere. Ook springt hun geluid er nog niet echt uit qua originaliteit in de overvloed van keiharde bands als deze, maar het begin is er. Deze EP is dan ook een mooi visitekaartje om een label te krijgen voor hun aankomende album.

Tracklist:
1. Lies in Blood Out
2. A New Day
3. Ascent to the Sky
4. Holy Cell, Holy Hell

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 21 september 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.