Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2026 werd uitgebracht?

A.A. Williams - Solstice
Amberian Dawn - Temptation's Gates
August Burns Red - Season Of Surrender
Converge - Hum Of Hurt
Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
Edu Falaschi - Mi'raj
Einherjer - Lifeblood
Evanescence - Sanctuary
Evergrey - Architects Of A New Weave
Fires In The Distance - Circadian Promise
Khemmis - Khemmis
Lex Legion - Lex Legion
Masterplan - Metalmorphosis
Muse - The Wow! Signal
Nargaroth - Apocalyptic Steel
Nunslaughter - Satanic Chaos Legions
Slift - Fantasia
Speedslut - Cimbrian Rites
Stormkeep - The Nocturnes Of Iswylm
Tarja - Frisson Noir
The Pretty Reckless - Dear God
Walg - VI
Warning - Rituals Of Shame
Yes - Aurora
een ander studio-album uit juni 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 juli:
  • Uada
  • Masacre en Dauthuz
  • 9 juli:
  • Floor Jansen
  • Vindicta
  • 10 juli:
  • Bospop festival
  • Vindicta
  • 11 juli:
  • Biohazard en Sworn Enemy
  • Bospop festival
  • Wade Black's 35 Years Of Metal
  • 12 juli:
  • Bospop festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andréa Meyer-Haugen (Nebelhexë)† - 57
  • David Readman (Pink Cream 69) - 56
  • Demonaz (Immortal) - 56
  • Graham Oliver (Saxon) - 74
  • Robert Heaton (New Model Army)† - 65
Review

My Dark Sin - Libertas In Servitute
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
My Dark Sin - Libertas In Servitute
De kille black metal op dit schijfje gaat weer eens ouderwets door merg en been. Het Italiaanse My Dark Sin speelt vrij traditionele black metal, maar hier en daar zijn er wat moderne fratsen in de muziek gekropen. De band heeft daarnaast gekozen voor een frisse heldere sound die alle instrumenten goed tot hun recht laat komen.

Vier nummers telt deze EP. Opener Solitudo begint vrij modern, maar voelt dankzij snelle passages en ruwe krijszang al gauw vertrouwd. Verslavende melodieuze riffs maken het af. Originaliteit hoeven we niet te zoeken op dit schijfje, maar naast alle power metal die de laatste jaren nog altijd uit Italië komt is dit zeker een verademing. De band weet voldoende variatie aan te brengen in de sound, door af en toe wat gas terug te nemen. De combinatie van slepende passages en ferme uitbarstingen doet het hier in ieder geval goed. Hoogtepunt van deze cd is absoluut het afwisselende Infamita' dat met de ingezette clean vocalen wel een beetje aan een band als Belenos doet denken.

Black metal puristen doen er goed aan om het titelnummer als eerste te draaien, vanwege de vuige blastpartijen. De razendsnelle stukken worden vervolgens op vette wijze afgewisseld met smaakvolle melodieuze passages. Petje af verder voor de productie en het geschifte artwork. My Dark Sin brengt geen grensverleggende muziek, maar wel twintig minuten goed gespeelde black metal. In de tijd dat veel black metal bandjes de underground weer induiken en op de proppen komen met kippenhokproducties, is dit zeer goed te verteren.

Tracklist
1. Solitudo
2. Infamita
3. Libertas In Servitute
4. Far

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 12 april 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.