Batushka Bibelot, Dordrecht
Enquête

Arch Enemy maakt een doorstart, met een nieuwe zangeres (Lauren Hart) en een nieuwe single (To The Last Breath). Ben jij enthousiast?

Ja, want de kersverse single is veelbelovend
Ja, want Lauren Hart maakte bij Once Human al indruk
Ja, want ik vind de vocalen bij Arch Enemy vrij onbelangrijk
Nog niet, maar ik geef de vernieuwde line-up wel een kans
Niet echt, ik verwacht dat het gewoon meer van hetzelfde wordt
Niet echt, ik vind het luid ademhalen op deze single irritant
Nee, ik vind het nieuwe nummer niet bijzonder (of zelfs slecht)
Nee, zonder Alissa White-Gluz heb ik er geen vertrouwen in
Nee, de laatste paar albums vond ik al steeds minder worden
Nee, geef mij maar de releases met Angela Gossow
Nee, geef mij maar het vroege werk met Johan Liiva
Nee, ik hoopte op de komst van een andere vocalist(e)
Nee, Arch Enemy heeft me nooit kunnen bekoren
anders, namelijk

[ Uitslag | Enquêtes ]

    22 februari:
  • Alter Bridge, Daughtry en Sevendust
  • 23 februari:
  • Alter Bridge, Daughtry en Sevendust
  • 24 februari:
  • Michael Schenker
  • 26 februari:
  • Batushka
  • Between The Buried And Me en Monosphere
  • Fleddy Melcully en Rotzak
  • 27 februari:
  • A.A. Williams
  • Fleddy Melculy
  • Necrotted, Necrotesque en Melting Eyes
  • No Turning Back, Curselifter en Spear
  • Omnium Gatherum, Fallujah en In Mourning
  • Ronker en Infliktion
  • 28 februari:
  • Anger Fest
  • Batushka
  • Brothers Of Metal
  • Necrotted, Necrotesque en From The Crypt
  • Terzij De Horde
  • Velozza, Razorblade Messiah en Severe Mania
    22 maart:
  • Angus McSix, Bloodbound en Brainstorm
  • Predatory Void en The Fifth Alliance
Kalender
Vandaag jarig:
  • Akira Takasaki (Loudness) - 65
  • Atomic Steif (Sodom)† - 58
  • Bjørn Müller (Backstreet Girls)† - 66
  • Daniel Löble (Helloween) - 53
  • Glen Alvelais (Forbidden) - 58
  • James Lavelle (Unkle) - 52
  • Kozaki Ai (illustrator) - 44
  • Mario Lalli (Yawning Man) - 60
  • Mark Charig (King Crimson) - 82
  • Nick Foster (Divinity) - 47
  • Norman Smith (Hurricane Smith)† - 103
  • Scott Phillips (Alter Bridge) - 53

Vandaag overleden:
  • Andy Warhol (illustrator) - 1987
  • Ian Wallace (King Crimson) - 2007
  • Lloyd "Mooseman" Roberts III (Body Count) - 2001
  • Mark Lanegan (Screaming Trees) - 2022
  • Tom Duffy (technicus) - 1990
Review

Always Fallen - No Mercy For Sinners
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
Always Fallen - No Mercy For Sinners
Always Fallen is geïnspireerd door grote bands als Metallica, Exodus en Slayer, terwijl ik me moeilijk kan voorstellen dat ook Megadeth niet enige invloed heeft gehad op de sound van deze band. Sterker nog, Megadeth zou nog groter zijn geworden als Dave Mustaine zich zou beperken tot het spelen van gitaar en de zang overliet aan Kenny Devos!

De gitaarriffs op No Mercy For Sinners zijn venijnig, de zang scherp en het energie-level hoog. De vijf rechttoe rechtaan thrash-songs op deze eerste demo steken goed in elkaar en doen wat ze moeten doen: knallen. Devos heeft een echte thrash-strot en afgaand op zijn zangprestaties op No Mercy For Sinners zou je niet denken dat je hier met een 24-jarige te maken hebt.

Het vijftal heeft mijns inziens de juiste koers gevonden. De productie is hier en daar nog niet helemaal af, maar daar kan een platenmaatschappij in de toekomst wel wat aan veranderen. Muzikaal moet Always Fallen absoluut niet afwijken waar men mee bezig is, want deze eerste demo klinkt veelbelovend!

Tracklist:
1. No Mercy
2. Who Gave Witness
3. Betrayal
4. Politically Incorrect
5. Friend Or Foe

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 29 maart 2007

Meer Always Fallen:

Always Fallen - No Mercy For Sinners
Reactie van KoenM op 29-03-2007 om 23:34u

Heb ze vorig jaar nog eens geboekt als afsluiter na de headliner van een studentenfestivalletje en afgelopen zomer ze nog eens gezien in cafe The Black Lotus in Terneuzen. Je kon duidelijk horen dat Jens een talent heeft voor het schrijven van thrashriffs. Alleen de andere gitarist en bassist moeten nog dringend aan hun podiumpresentatie werken. Vooral de rtm gitarist stond gewoon ergens tegenaan te leunen met z'n haar in een staart. Kom nou, dit is thrash! Ik ben wel benieuwd naar de nieuwe zanger, want toen ik ze zag zong Mike nog bij ze. Ga dit plaatje eens proberen opsporen.

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.