Helldorado
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in oktober 2025 werd uitgebracht?

Aephanemer - Utopie
An Abstract Illusion - The Sleeping City
Avatar - Don’t Go In The Forest
Battle Beast - Steelbound
Biohazard - Divided We Fall
Coroner - Dissonance Theory
Despised Icon - Shadow Work
Dirkschneider And The Old Gang - Babylon
Evoken - Mendacium
Grailknights - Forever
Hooded Menace - Lachrymose Monuments Of Obscuration
Kirk Windstein - Ethereal Waves
Mammoth - The End
Michael Schenker Group - Don’t Sell Your Soul
Orbit Culture - Death Above Life
Psychonaut - World Maker
Sabaton - Legends
Sanguisugabogg - Hideous Aftermath
Soulfly - Chama
Terzij De Horde - Our Breath Is Not Ours Alone
Testament - Para Bellum
Tombs - Feral Darkness
Wings Of Steel - Winds Of Time
Wolvennest - Procession
een ander album uit oktober 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 november:
  • Ad Infinitum, Seven Spires en Phantom Elite
  • Brainstorm festival
  • 8 november:
  • Brainstorm festival
  • Insurrection, Bloid en Stagewar
  • Pro-Pain en Inherited
  • 9 november:
  • Inner Wish en Within Silence
  • Stray From The Path, Alpha Wolf, Graphic Nature en Calva Louise
  • 11 november:
  • Amenra en Marissa Nadler
  • 13 november:
  • Amenra en Marissa Nadler
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • Modder en Lintworm
Geen concerten bekend voor 07-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anna Katharina Kränzlein (Schandmaul) - 45
  • Claudio Carrasco García (Poema Arcanus) - 51
  • Greg Tribbett (Mudvayne) - 57
  • Jani Kinnunen (Medicated) - 37
  • Martin "Ducky" Duckstein (Schandmaul) - 53
  • Michael Tangermann (Superior) - 59
  • Richard Fortus (Guns N' Roses) - 59
  • Rob Caggiano (Volbeat) - 49
  • Robin Finck (Guns N' Roses) - 54
  • Ronni Clasen (Manticora) - 47
  • Sebastian Marino (Overkill)† - 60
  • Sergio Ortola Ramon (Phantom Mask) - 47
  • Steve DiGiorgio (Sadus) - 58
  • Tim Calvert (Forbidden)† - 60
  • Tommy Thayer (Kiss) - 65
  • Zach Myers (Shinedown) - 42

Vandaag overleden:
  • Chris Blair (technicus) - 2005
Review

Born Loco - Tear It Apart
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Born Loco - Tear It Apart
De Nederlandse film Dood Eind al gezien? Neen? Niet doen dan, want deze mislukte poging om een overtuigende horrorfilm te maken, is zelfs niet lachwekkend. Het kwintet van Born Loco speelt een rolletje in de film en leverde met Tear It Apart een nummer af voor deze bioscoopfilm.

De eerste drie reviews van deze single die ik op internet tegenkwam, waren alle drie zeer negatief en ze spraken alle drie van ‘nu-metal’. Dat wil ik toch even rechtzetten. Ten eerste is deze single (en vooral b-kant Get Out!) zeker niet zo beroerd en ten tweede speelt Born Loco helemaal geen nu-metal, maar crossover rock/metal die ons tien jaar geleden in de tijd terugwerpt toen bands als Stuck Mojo, Clawfinger en Rage Against The Machine mooie dingen afleverden. Deze twee songs zijn niet zo goed als de schepselen van hun voorbeelden, maar duidelijk beter als de film. Dus een luisterbeurt op hun website kan toch geen kwaad.

Tracklist:
1. Tear It Apart
2. Get Out!

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 16 december 2006

Meer Born Loco:

Born Loco - Tear It Apart
Reactie van tom te selle op 17-12-2006 om 12:46u
Score: 9 / 100

born loco is een geweldige goede band.en ik vind dat als je een cd review geeft dat je dan niet eerst een lul verhaal moet gaan geven en dan de film afzeiken en met de conclusie komen dat de muziek dan ook maar kut moet zijn.en je er nade hand toch onder je eigenuitspraak uui proberen te lullen van niet slecht.verder ik vind persoon lijk dat de cd een zeel leuke cd is om naar te luisteren.het is prettig aan het gehoor.en het is niet zulke stero typ muziek die er hedendaags gemaakt word.weer een nu metal bandje,weer trash/black/death of power metal.dit is gewoon weer ff wat anders .en daarbij live zijn ze ook gewoon goed.

Born Loco - Tear It Apart
Reactie van Venkatesh op 05-07-2012 om 03:47u

Wetende hoe lang dat spelletje al aplnseeat zou ik er niet te lang meer zelf mijn hoofd over breken, en meteen aankloppen bij je advocaat. okee, kost geld, maar dit langer laten aanslepen ook. Bovendien zijn gerechtskosten voor de verliezende partij (dus wees wel zeker van je stuk)Dit is in mijn ogen toch iets dat 99% zeker zal eindigen in het vredegerecht als je niet tot een vergelijk komt met de huurbaas?Of kan je hiermee niet terecht bij de huurdersbond? test-aankoop zou me straf lijken, en die andere opties kl*ten de andere maar reiken jou geen oplossing aan

Helldo

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.