Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2026 werd uitgebracht?

A.A. Williams - Solstice
Amberian Dawn - Temptation's Gates
August Burns Red - Season Of Surrender
Converge - Hum Of Hurt
Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
Edu Falaschi - Mi'raj
Einherjer - Lifeblood
Evanescence - Sanctuary
Evergrey - Architects Of A New Weave
Fires In The Distance - Circadian Promise
Khemmis - Khemmis
Lex Legion - Lex Legion
Masterplan - Metalmorphosis
Muse - The Wow! Signal
Nargaroth - Apocalyptic Steel
Nunslaughter - Satanic Chaos Legions
Slift - Fantasia
Speedslut - Cimbrian Rites
Stormkeep - The Nocturnes Of Iswylm
Tarja - Frisson Noir
The Pretty Reckless - Dear God
Walg - VI
Warning - Rituals Of Shame
Yes - Aurora
een ander studio-album uit juni 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    5 juli:
  • Nunslaughter en The Black Moriah
  • 7 juli:
  • Uada
  • Masacre en Dauthuz
  • 9 juli:
  • Floor Jansen
  • Vindicta
  • 10 juli:
  • Bospop festival
  • Vindicta
  • 11 juli:
  • Biohazard en Sworn Enemy
  • Bospop festival
  • Wade Black's 35 Years Of Metal
    5 augustus:
  • Misery Index en Carnation
  • Opeth
  • Phil Campbell's Bastard Sons
  • Sacred Reich, Angelus Apatrida en Velozza
Kalender
Vandaag jarig:
  • Jason Wade (Lifehouse) - 46
  • Jimmy Crespo (Aerosmith) - 72
  • Michael Sadler (Saga) - 72
  • Niels Löffler (Orden Ogan) - 46

Vandaag overleden:
  • Michaël Konovaloff (Hell City) - 2015
Review

Ashville - The Desert Anomaly
Jaar van release: 2005
Label: Eigen beheer
Ashville - The Desert Anomaly
Ook in België houden ze van loodzware heavy metal maken. Kijk maar eens naar deze Ashville. De band heeft duidelijk stand 11 gevonden op hun versterkers tijdens de opnames van hun tweede demo The Desert Anomaly. Je zou benieuwd raken hoe dat allemaal gaat klinken, mochten ze ooit een volwaardige cd maken. Gelukkig is het op deze demo toch al te horen dat ze keurig in staat zijn een zwaar geluid te creëren dat zo kenmerkend is voor het stoner-genre. De verder weining spannende mix is daardoor bijna niet te merken.

Met een nummer genaamd "Torpedo Run" weet je eigenlijk wel wat komen gaat. Lekker logge riffs, bluesy melodiën en een groovend tempo. De nummers erna verschillen niet veel. Toch kom je deze 25 minuten aardig headbangend door. De solo's zijn smaakvol gebracht, hoewel de lead-gitarist zelf ook nog wel doorheeft geen hoogstaand spel te brengen.

Een beetje band gebruikt zijn muziek als excuus om het zoveel mogelijk op het podium te laten horen. En zo klinkt deze muziek precies. Op cd zijn er zeker nog wel wat onvolkomenheden, maar ik denk dat het live al prima zal aanslaan.

Tracklist:
1. Torpedo Run
2. Tribute
3. Medina
4. Search Light Soul
5. KaDunG
6. Ashville Burning

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 10 januari 2006

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.