Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalband uit het Afrikaanse continent?

Abu Lahab [Marokko]
Amanaz [Zambia]
Arka'n Asrafokor [Togo]
Constellatia [Zuid-Afrika]
Crescent [Egypte]
Duma [Oeganda/Kenia]
Freedom's Children [Zuid-Afrika]
Lycopolis [Egypte]
Mdou Moctar [Niger]
Myrath [Tunesië]
Ngozi Family [Zambia]
Nishaiar [Ethiopië]
Odious [Egypte]
Ofege [Nigeria]
Overthrust [Botswana]
Seether [Zuid-Afrika]
Skinflint [Botswana]
Songhoy Blues [Mali]
Suck [Zuid-Afrika]
Tamikrest [Mali]
Vulvodynia [Zuid-Afrika]
Wildernessking [Zuid-Afrika]
Witch [Zambia]
Wrust [Botswana]
een andere band uit Afrika

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 juni:
  • Eyehategod en Dwarves
  • Jera On Air
  • Sunn O)))
  • 26 juni:
  • Jera On Air
  • Walg en Griis
  • 27 juni:
  • Aeveris, The Dirty Scums, Promise Down, Signs Of Algorithm en Powerslave
  • Jera On Air
  • 29 juni:
  • Iron Maiden, Epica, Testament, Doro en Fleddy Melculy
  • 30 juni:
  • The Black Crowes
  • 1 juli:
  • The Black Crowes
Geen concerten bekend voor 25-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aquiles Priester (Angra) - 55
  • Chris Huston (The Undertakers) - 83
  • Chris Kontos (Machine Head) - 58
  • Csaba Béla Gábor (Halor) - 54
  • Diva Satanica (Bloodhunter) - -962
  • Dominik Hindinger (Thirdmoon) - 50
  • Fredrik Johansson (Dark Tranquillity)† - 52
  • Gustav Elowson (Exhale) - 45
  • Ian McDonald (Foreigner)† - 80
  • Jim LaMarca (Chimaira) - 52
  • Kris Bollenberg (Achyronthia) - 57
  • Mario Plank (Visions Of Atlantis) - 41
  • Michael Barbiero (producent) - 77
  • Ric Browde (producent) - 72
  • Ricardo Iorio (Hermética) - 64
  • Rob van der Loo (Epica) - 47
  • Roope Latvala (Children Of Bodom) - 56

Vandaag overleden:
  • Michael Jackson - 2009
Review

Asbest - A Trauma Engraved
Jaar van release: 2005
Label: Eigen beheer
Asbest - A Trauma Engraved
‘A Trauma Engraved’ is een typisch voorbeeld van een band die veel te vroeg een demo heeft opgenomen. Tijdens de drie rommelige tracks komen we nog wel enkele leuke oude Destrucion-achtige riffjes tegen in een deathmetalverpakking, maar voor de rest is het maar een zielige vertoning. Deze jonge heren hadden meer aandacht moeten besteden aan het uitwerken van hun ideeën, de zanger beschikt gewoon niet over een krachtige grunt en de onmenselijk slechte solo in ‘Warmonger’ kan anno 2005 echt niet meer.

En wat lees ik net op hun webstek? We zoeken een losse zanger die in staat is om te grunten en te schreeuwen in de stijl van Isis, Mastadon en Neurosis. En het nieuwere materiaal zou naar eigen zeggen ook beïnvloedt zijn door Opeth. Neen, ‘A Trauma Engraved’ had gewoon nooit het daglicht mogen zien en zal hun ook geen extra optredens opleveren. Eerst eens goed nadenken over de stijl, gitaartechnisch vooruitgang boeken en een dozijn live-optredens afwerken en dan maar een demo opnemen voor je de bandnaam te grabbelen gooit. Een score ontbreekt omdat ik vandaag goed gezind ben.

Tracklist:
1. Warmonger
2. A Trauma Retained
3. Stupidity Made Flesh

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 13 november 2005

Meer Asbest:

Asbest - A Trauma Engraved
Reactie van MarzoriuM op 27-04-2006 om 23:07u
Score: 76 / 100

Ik heb sinds kort kennis gemaakt met deze nrs. Wat ik juist enorm waardeer is het lef om nu al een Demo uit te brengen. Daarnaast liggen vooral A Trauma Retained en Stupidity, die een meer solide sound hebben dan Warmonger goed in het metalgehoor. Bij deze wilde ik een positieve draai geven aan bovenstaande review. Natuurlijk kan het eea verbetert worden, maar daar zijn de heren zich natuurlijk van bewust. Ik zou zeggen gooi op die zware metalen!

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.