Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 januari:
  • Colin of Arabia, Street Power, Cold Grip en Premonition
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bruce Fairbairn (producent)† - 76
  • Byron McMackin (Pennywise) - 56
  • Clive Bunker (Jethro Tull) - 79
  • Greg Macainsh (Skyhooks) - 75
  • Jon Theodore (Queens Of The Stone Age) - 52
  • Steve Edmondson (Paradise Lost) - 56
  • Zbigniew Robert "Inferno" Prominski (Azarath) - 47

Vandaag overleden:
  • Rowland S. Howard (The Birthday Party) - 2009
Review

Caldera - Iamtrash
Jaar van release: 2005
Label: Eigen Beheer
Caldera - Iamtrash
Hun verleden, adres van de webpagina en hun uiterlijk verwijzen nog naar hun hardcoreroots. De muziek van deze jonge kerels uit het Antwerpse Borgerhout is echter niet meer als pure hardcore te omschrijven. Opener ‘Drag & Move’ is een pure metalcoretrack maar tijdens ‘From The Casts’ wordt er aan crossover gerefereerd, ‘On A River’ heeft wel wat weg van een doorgedraaide Relapse Records artiest, ‘Snake Eyes’ bevat enkele moderne melodeathgitaarlijnen en het titelnummer zal live wel voor een moshpit zorgen.

‘Iamtrash’ is de tweede demo en maakt dus een redelijk goede indruk. Als ze dit werk afwisselen met enkele verrassende covers en hun overdreven podiumpresentatie blijven handhaven, zullen ze zeker nog wel wat concerten kunnen versieren. Het geheel is voor een demo heel mooi verpakt, maar de muziek is nog net te anoniem om mij te overtuigen. Alleen de valse cleane zang en enkele lachwekkend klikkende praatstukken moeten ze onmiddellijk uit hun muziek halen. Same moet bij zijn schreeuwleest blijven.

Tracklist:
1. Drag & Move
2. From the Casts
3. On a River
4. Snake Eyes
5. Iamtrash

Score: 60 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 1 september 2005

Meer Caldera:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.