Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 december:
  • Chelsea Grin, Signs Of The Swarm, Mugshot, Crown Magnetar
  • 9 december:
  • Of Mice & Men, Ghostkid en Gore
  • 11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bidi van Drongelen (Astrosoniq)† - 56
  • Big John Bates (Annihilator) - 62
  • Corey Taylor (Slipknot) - 52
  • Jim Morrison (The Doors)† - 82
  • Johan Larsson (In Flames) - 51
  • Johnny Rod (W.A.S.P.) - 68
  • Marty Friedman (Megadeth) - 63
  • Phil Collen (Def Leppard) - 68
  • Ralph Santolla (Obituary)† - 59
  • Stan Harrison (They Might Be Giants) - 72
  • Steve West (Pavement) - 59

Vandaag overleden:
  • Dimebag Darrell Abbott (Pantera) - 2004
  • Gary Thain (Uriah Heep) - 1975
  • John Lennon (The Beatles) - 1980
Review

Izegrim - New World Order
Jaar van release: 2005
Label: Eigen Beheer
Izegrim - New World Order
Terreur is schering en inslag, mensen worden vermoord voor God en het eigen land, naties gaan over lijken om machtiger te worden en de wereld zal tot een einde komen. Dat hangt allemaal boven ons als het zwaard van Damocles. Deze boodschap wordt verpakt in een smerige thrashhybride met tegelijk pompende als zuigende riffs.

Drie jaar geleden kozen de heren én dames van het Nederlandse Izegrim voluit voor de thrashkaart met ‘Guidelines For Genocide’ en sindsdien behoren ze tot de betere Nederlandse acts. ‘New World Order’ is een mini-cd met vier nieuwe nummers die nog net iets beter zjin als het eerdere materiaal. De vrouwelijke gruntzang is een pluspunt en de gitaarloopjes komen deze keer wel erg soepel uit de pols. Het zeven minuten durende ‘World Power’ bevat ook enkele progressieve ritmes en schitterende solo's en zodoende is de aanschaf van dit product gerechtvaardigd.

Nu is het wachten geblazen op het nieuwe album ‘Tribute To Totalitarianism’ (verwacht begin 2006) dat hopelijk muzikaal en productioneel in het verlengde zal liggen van ‘New World Order’. Uitstekend kort schijfje.

Tracklist:
1. For God and Country
2. Fuck your Glorious Nation
3. World Power (or Downfall)
4. Sword of Damocles

Score: 77 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 juli 2005

Meer Izegrim:

Izegrim - New World Order
Reactie van Fred op 25-08-2005 om 12:45u
Score: 60 / 100

Ik heb hun bijna naamgenoten uit Duitsland gehoord nl. Isegrim. Die zijn echt goed. Hier totaal niet bekend volgens mij. Pure black metal zonder poespas. Verder mankeert er niets aan Izegrim

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.