Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2026 werd uitgebracht?

A.A. Williams - Solstice
Amberian Dawn - Temptation's Gates
August Burns Red - Season Of Surrender
Converge - Hum Of Hurt
Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
Edu Falaschi - Mi'raj
Einherjer - Lifeblood
Evanescence - Sanctuary
Evergrey - Architects Of A New Weave
Fires In The Distance - Circadian Promise
Khemmis - Khemmis
Lex Legion - Lex Legion
Masterplan - Metalmorphosis
Muse - The Wow! Signal
Nargaroth - Apocalyptic Steel
Nunslaughter - Satanic Chaos Legions
Slift - Fantasia
Speedslut - Cimbrian Rites
Stormkeep - The Nocturnes Of Iswylm
Tarja - Frisson Noir
The Pretty Reckless - Dear God
Walg - VI
Warning - Rituals Of Shame
Yes - Aurora
een ander studio-album uit juni 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    5 juli:
  • Nunslaughter en The Black Moriah
  • 7 juli:
  • Uada
  • Masacre en Dauthuz
  • 9 juli:
  • Floor Jansen
  • Vindicta
  • 10 juli:
  • Bospop festival
  • Vindicta
  • 11 juli:
  • Biohazard en Sworn Enemy
  • Bospop festival
  • Wade Black's 35 Years Of Metal
    5 augustus:
  • Misery Index en Carnation
  • Opeth
  • Phil Campbell's Bastard Sons
  • Sacred Reich, Angelus Apatrida en Velozza
Kalender
Vandaag jarig:
  • Jason Wade (Lifehouse) - 46
  • Jimmy Crespo (Aerosmith) - 72
  • Michael Sadler (Saga) - 72
  • Niels Löffler (Orden Ogan) - 46

Vandaag overleden:
  • Michaël Konovaloff (Hell City) - 2015
Review

Festina Lenté - Lunaworld
Jaar van release: 2005
Label: Eigen Beheer
Festina Lenté - Lunaworld
Het Limburgse Festina Lenté heeft altijd al geprobeerd eigenzinnig uit de hoek te komen en dat mag ik wel. De opvolger van het goede ‘Welcome To The Lunapark’ is echter iets te pretentieus. Naast nieuwe muziek (drie nummers die samen tien minuten duren) krijgen we drie andere kanten van Festina Lenté te zien (letterlijk): een video (de bekende clip van ‘Trance’), visuele kunst van schilder en grafisch ontwerper Matthy Piebes en multimedia (een digitaal sprookje). Een schijfje voor onze pc of Mac dus.

De drie nieuwe muzieknummers zijn meer volwassen dan het vorige werk van deze jongens. Ze bevatten een betere structuur en zijn logischer uitgewerkt dan het oude speelse werk. Ze zijn ook geen System Of A Down-kloon meer en hebben dus min of meer een eigen gezicht gekregen. Jammer dat het na tien minuten al weer over is.

Het cd-rom gedeelte ziet er fraai uit en is het bekijken zeker waard maar ik verlang eerlijk gezegd naar meer muziek (zeker omdat de vorige EP twee jaar oud is) en dus ben ik eigenlijk niet volledig bevredigd met dit ‘Lunaworld’. In de toekomst kunnen we echter meer ‘ruime’ creatieve dingen verwachten onder de naam Lunaworld. De heren zijn leuk bezig maar ze zijn zeker niet geniaal en moeten zeker met hun beentjes op de grond blijven staan. Hopelijk begrijpen de fanatieke fans van dit kwartet mijn standpunt als muziekfreak anders zal ik vele boze mailtjes moeten lezen.

Tracklist:
1. People Like Us
2. Torched
3. Star

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 19 april 2005

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.