Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste song uit het jaar 2011?

Amon Amarth - Destroyer Of The Universe
Anthrax - Fight 'Em 'Til You Can't
Arch Enemy - Yesterday Is Dead And Gone
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Fleshgod Apocalypse - The Violation
Hell - On Earth As It Is In Hell
Iced Earth - Dystopia
In Flames - Deliver Us
Lamb Of God - Ghost Walking
Machine Head - Locust
Mastodon - Curl Of The Burl
Megadeth - Public Enemy No. 1
Nightwish - Storytime
Opeth - The Devil's Orchard
Powerwolf - We Drink Your Blood
Rammstein - Mein Land
Red Fang - Wires
Septicflesh - The Vampire From Nazareth
Sólstafir - Fjara
Symphony X - When All Is Lost
Taake - Myr
The Devil's Blood - On The Wings Of Gloria
Trivium - In Waves
Within Temptation - Faster
een andere kraker uit 2011, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
  • 30 mei:
  • Outta Pocket, Hold My Own, Megalomaniacs en Premonition
  • Peter Pan Speedrock
  • Plini en Sungazer
  • 31 mei:
  • Motorpsycho
    25 juni:
  • Eyehategod en Dwarves
  • Jera On Air
  • Sunn O)))
Kalender
Vandaag jarig:
  • Americo Rigoldi (Dominici) - 47
  • Anders Johansson (Hammerfall) - 64
  • Barrie Wentzell (fotograaf) - 84
  • Glen Drover (Megadeth) - 57
  • Klaus Meine (Scorpions) - 78
  • Martin Mayer (Sunterra) - 51
  • Pascal Landry (Dark Omentia) - 42
  • Paul Weller (The Jam) - 68
  • Robby Steinhardt (Kansas)† - 76
  • Seven Antonopoulos (Channel Zero) - 52
Review

Delphian - Demo 2004
Jaar van release: 2004
Label: Eigen Beheer
Delphian - Demo 2004
Aha, ik vreesde eerst dat ik weer iets moest schrijven over een standaard cd’tje van alweer een nieuw gothicbandje. Maar wat blijkt? Delphian verdient het niet om in deze subcategorie te worden geplaatst, want wat de vier heren en dame doen is veel ruimer. Stel u een mix voor van prog, een beetje symfo en metal waarbij het nummer centraal blijft staan.

‘Wrong Turn’ is een klassevolle opener waarin zowel de muzikanten, zangeres Aniek Janssen als de verantwoordelijke voor de productie schitteren. Wie beweerde dat het anno 2004 onmogelijk was om een eigen geluid in elkaar te knutselen? En dat voor een eerste demo van een collectief dat nog niet lang bestaat! ‘Labyrinth’ bevat enkele geweldige Symphony X (wanneer brengen die nog eens een cd uit?) pompachtige progriffs waarbij ik me plots een ADHD-er voel. Stilzitten is onmogelijk. Gelukkig krijgen we daarna een mooi sfeervol ‘Intermezzo’ waarbij zangeres Aniek haar fluit bovenhaalt. Jaja, ze kan meer dan zingen. En nu ik toch over haar aan het praten ben: ze draagt gelukkig eens geen baljurk maar normale kleren, zit niet onder de schmink en lijkt geen complexen te hebben! Haar fris korte haarcoupe is zeker een mooie verschijning. Waar waren we nu weer? Oja, ‘Never willing, still fulfilling’ is een charmant progrockliedje en ten slotte kunnen we genieten van het snelle maar onweerstaanbare ‘On Sale’

Moet ik nog eens vertellen dat dit geweldig is? Lijkt me niet! Aanschaffen! Geïnteresseerde labels, sorry Lion Music heeft deze band net ingelijfd. Oja, Aniek, ik wil je interviewen!

Tracklist:
1. Wrong Turn
2. Labyrinth
3. Intermezzo
4. Never willing, still fulfilling
5. On Sale

Score: 82 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 6 december 2004

Meer Delphian:

Delphian - Demo 2004
Reactie van Ali op 07-12-2004 om 08:03u

Wel handig die hulp van Sun Caged en Joost van den Broek (ex Sun Caged, nu After Forever) Die hulp heeft echt geholpen bij deze demo

Zoeken
    22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
  • 29 mei:
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.