Batushka
Enquête

Wat vind jij van de trend dat sommige concertzalen om financiële redenen steeds meer cover- en tributebands boeken?

Prima, ik ga zelf graag naar shows van coverbands
Geen probleem, ik ga af en toe zelf naar een coverband kijken
Van mij hoeft het niet, maar ik snap dat zalen die keuze maken
Jammer, ik heb totaal geen behoefte aan cover- of tributebands
Schandalig, de zalen moeten origineel talent ondersteunen
Ik heb geen mening over dit onderwerp
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 februari:
  • Born From Pain, LIES!, Out Of The Blue, Crashjaw
  • Proxima Flare, Xenotime, Inside Of The Heartless en Anatidaephobia
  • Stygian Bough, A Bell Witch & Aerial Ruin Collaboration en 40 Watt Sun
  • Sylosis, Revocation, Distant en Life Cycles
  • Visions Of Atlantis, Warkings en Induction
  • Wounded en Remembrace
  • 14 februari:
  • Cryptosis en Sad Whisperings
  • March Into Valhalla
  • Plan Nine
  • Sleep Theory en The Pretty Wild
  • Wacken Metal Battle (Drentse voorronde)
    Met Mouldwarp, New Dawn Fades, OPHÆRA en Semper Fi
  • 15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
  • 18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
    13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bob Daisley (Ozzy Osbourne) - 76
  • cEvin kEy (Skinny Puppy) - 65
  • Dave Padden (Annihilator) - 50
  • Derek Riggs (illustrator) - 68
  • Erik Jacobs (Another Messiah) - 46
  • Fred Mylemans (Patriarch) - 64
  • Greg Fulginiti (technicus) - 75
  • Hamish Glencross (My Dying Bride) - 48
  • Henry Rollins (Black Flag) - 65
  • Jeff Glixman (producent) - 77
  • Jeff Waters (Annihilator) - 60
  • John Davis (technicus)† - 66
  • Les Warner (The Cult) - 65
  • Peter Gabriel (Genesis) - 76
  • Ross Robinson (producent) - 59
  • Rudy Vercruysse (Ostrogoth)† - 71
  • Sandy Slavin (Riot) - 72
  • Scott Smith (Loverboy)† - 71

Vandaag overleden:
  • Richard Wagner (componist) - 1883
Review

After The Silence - Final Fantasy
Jaar van release: 2003
Label: Eigen beheer
After The Silence - Final Fantasy
After The Silence is een melodieus rock/metalbandje uit ons eigenste landje. Het collectief is tamelijk onbekend en nieuw aan het front, en uit de kunstig professioneel gedrukte bio wordt duidelijk dat het bol staat van de familieverbanden. Ook lezen we dat Final Fantasy (gamefreaks?) het eerste officiële wapenfeit is, een oefenruimte-opname daargelaten. Inmiddels al een tijdje uit (2003) maar onlangs pas binnengekregen op de metalfan.nl redactie.

De hele verpakking, tot en met het artwork ziet er verzorgd en professioneel uit. De vier nummers op het schijfje klokken gemiddeld zo'n zes minuten, genoeg om te laten horen wat het zestal in huis heeft. Diehard Death/Black fans mogen afdruipen, de occasionele gothic rock-fan kan gerust door blijven lezen. Niet dat ATS zo'n zwartejurkenband is, maar dit soort releases zou je bij wijze van spreken met je ouders kunnen luisteren. Ingrid, de zangeres, heeft een aangename stem om naar te luisteren. Snerpende hoogtes worden gelukkig vermeden, waardoor het antieke glaswerk thuis weer een behoorlijke schok bespaard blijft.

De band bestaat uit een aantal zeer ervaren en talentvolle muzikanten, en dat is te horen! Verscheidene topsolo's, een stevige ritmesectie, sluit perfect aan op de zang. Het bassgeluid is een beetje storend hier en daar, alsof er een leger kikkers doorheen zit te kwaken. Wanneer komt het eerste volledige album?

Tracklist:
1. Final Fantasy
2. Weary Angels Heart
3. C'est La Vie
4. Resurrection

Score: 78 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 26 juni 2004

Meer After The Silence:

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.