Enquête

Wat is jouw favoriete song van ZZ Top?

Arrested For Driving While Blind
Blue Jean Blues
Brown Sugar
Cheap Sunglasses
Doubleback
Gimme All Your Lovin'
I Gotsta Get Paid
I'm Bad, I'm Nationwide
Jesus Just Left Chicago
Just Got Paid
La Grange
Legs
Mescalero
My Head's In Mississippi
Pearl Necklace
Pincushion
Rough Boy
Sharp Dressed Man
She's Just Killing Me
Sleeping Bag
Tube Snake Boogie
Tush
Viva Las Vegas
Waitin' For The Bus
een andere kraker van ZZ Top

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Lifeson (Rush) - 73
  • Björn Gelotte (In Flames) - 51
  • Bob Defrin (illustrator) - 86
  • Bob Nastanovich (Pavement) - 59
  • Coburn Pharr (Annihilator)† - 64
  • Jeroen van der Lee (X Raiders) - 37
  • Jimmy Pop (The Bloodhound Gang) - 54
  • Neil Murray (Whitesnake) - 76
  • Stefan Will (Blind Guardian) - 67

Vandaag overleden:
  • Brian Epstein (manager) - 1967
  • Stevie Ray Vaughan - 1990
Review

Black Salvation - Uncertainty Is Bliss
Jaar van release: 2018
Label: Relapse Records
Black Salvation - Uncertainty Is Bliss
Drummer Uno Bruniusson heeft het er maar druk mee. Sinds In Solitude uit elkaar is, zien we deze Zweed in verschillende bands verschijnen. De prioriteit lijkt te liggen bij de Amsterdamse band Death Alley, maar Uno was op Roadburn ook al te zijn bij Maggot Heart en enig research wijst uit dat de doomband Procession ook van zijn diensten gebruik maakt. Meneer reist er nogal voor rond, want het mag duidelijk zijn dat Uno Bruniusson ook deel uitmaakt van Black Salvation.

Luie labellers zullen Black Salvation doom noemen, maar het mag duidelijk zijn dat de band veel meer is dan dat. Uncertainty Is Bliss is dan ook een behoorlijk verslavend plaatje. Dit drietal weet een lekker vuige mix neer te zetten van psychedelica, post-punk, krautrock en doom. Dit alles overgoten met een dikke ninetees-saus. Het geluid is afstotend vanwege de distortion en de galmende zang van Paul Schlesier, maar het geheel werkt bijzonder goed. Het is lastig om Black Salvation met andere bands te vergelijken. Mijzelf doet het denken aan de Finse band Tombstoned en aan de betere alternatieve metalbands van de jaren negentig.

Black Salvation levert een behoorlijk puike plaat af en deze verveelt geen seconde. De minste songs zijn nog steeds heel acceptabel. Natuurlijk is de muziek het best wanneer de heren helemaal los gaan, zoals op Breathing Hands en A Direction Is Futile. Dat zijn de momenten waarop het echt bezwerend en desolaat klinkt, maar ook het eigenzinnige karakter van Leair en Grey Waters spreekt me aan. Dit zou een heel leuk bandje zijn voor een optreden op Roadburn.

Tracklist:
1. In A Casket's Ride
2. Floating Torpid
3. Breathing Hands
4. The Eye That Breathes
5. Leair
6. A Direction Is Futile
7. Grey River
8. Getting Slowly Lost

Score: 85 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 17 juni 2018

Zoeken
    24 augustus:
  • Sarcoma - Ponzoña
  • 26 augustus:
  • Ghost - 2 Big To Rig (concertfilm)
  • 27 augustus:
  • Savage Grace - Live In Europe (dvd)
  • 28 augustus:
  • Airbourne - Airbourne
  • Beseech - Future. Present. Past.
  • Colorblind - Who Sold You This Truth ++ Was It Yours To Hold
  • Exumer - Death Mask Messiah
  • Flotsam And Jetsam - Rats In The Temple
  • In This Moment - Witch
  • Kamelot - Dark Asylum
  • Nephila - Huldra
  • Petrosa - Roadburn Chronicles
  • Projector - Before the Last Light
  • Sunscorched - Blood of the Badlands
  • Unholy Redeemer - Journey Beyond Death
  • 1 september:
  • Bitter - Slamosaurus Rex
  • 2 september:
  • SIM - HOOMAN AFTER ALL

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.