Into The Grave 2026
Enquête

Als je nu terugkijkt op de muziek van 2006, want vind jij dan het gaafste studio-album uit dat jaar?

Agalloch - Ashes Against The Grain
Amon Amarth - With Oden On Our Side
Celtic Frost - Monotheist
Delain - Lucidity
Dragonforce - Inhuman Rampage
Eluveitie - Spirit
Enslaved - Ruun
Hatebreed - Supremacy
In Flames - Come Clarity
Insomnium - Above The Weeping World
Iron Maiden - A Matter Of Life And Death
Killswitch Engage - As Daylight Dies
Lamb Of God - Sacrament
Legion Of The Damned - Malevolent Rapture
Mastodon - Blood Mountain
Motörhead - Kiss Of Death
My Dying Bride - A Line Of Deathless Kings
Sabaton - Attero Dominatus
Satyricon - Now, Diabolical
Slayer - Christ Illusion
Stone Sour - Come What(ever) May
Tool - 10,000 Days
Trivium - The Crusade
Wolfmother - Wolfmother
een andere studio-cd uit 2006, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Crypta
  • Iron Maiden en Evergrey
  • 11 juni:
  • I Killed The Prom Queen en Sugar Spine
  • 12 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey en Day Six
  • Into The Grave
  • Loyalty Ends Here, Salvage, Arteria en IIvory
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 13 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Hulder en Asgrauw
  • Into The Grave
  • Plaguefest 14
  • RVH Project
  • The Motherz
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
  • 15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 49
  • Danny Coralles (Autopsy) - 66
  • Erik Rutan (Hate Eternal) - 55
  • Ernie C. (Body Count) - 67
  • Howlin' Wolf† - 116
  • Johan Ericson (Draconian) - 47
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 43
  • Kelley Deal (The Breeders) - 65
  • Kim Deal (The Breeders) - 65
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 63
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 48
  • Martin Orford (IQ) - 67
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 70
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 46
  • Reggie Vinson (Alice Cooper) - 80
  • Robert Hampson (Loop) - 61
  • Woody Jackson (componist) - 56
Review

Forgot - Burning Down
Jaar van release: 2006
Label: Propaganda
Forgot - Burning Down
Toen ik dit werk van de Russische eenmans-band Forgot in mijn handen kreeg dacht ik allereerst dat men mij de verkeerde cd had opgestuurd. Op het schijfje prijkte namelijk het welbekende Marduk logo van de wolf in het pentagram. Geen veranderde versie, gewoon precies hetzelfde logo. Het bleek echter toch de cd van Forgot te zijn. Na deze verbazing over het ‘lenen’ van andermans grafisch werk besloot ik mij toch eens aan de muziek te wagen.

Nu moet ik zeggen dat ik het fijner had gevonden als Forgot op muzikaal vlak bij Marduk leentjebuur had gespeeld in plaats van op het visule vlak: de muziek weet mij namelijk niet echt te bekoren. Ik moet toegeven dat de riffs bij vlagen te genieten zijn, alleen klinken ze ook veel te vaak slorig of enorm vals. De grootste irritatie wekt echter de drumcomputer op: dat ding klinkt zo slap, monotoon en belabberd dat met een potlood op een tafel tikken energieker overkomt (hoewel het richting het einde van het album lichtelijk verbetert). Het lezen van de teksten zorgt overigens wel voor wat hilarische momenten en maakt duidelijk dat de man achter deze band tijdens de Engels les niet echt goed heeft opgelet. Een willekeurig voorbeeld:

"Because there is no anyone mankind:
No burden, mistake is correct."

Burning Down kan ik derhalve niet echt een aanwinst voor mijn collectie noemen. Als er wat strakker gespeeld gaat worden en Forgot een drummer van vlees en bloed aanneemt zou het misschien nog eens wat kunnen worden, maar Burning Down verdient gewoon het predikaat ‘overbodig’.

Tracklist:
1. Again
2. All Will Disappear
3. Burning Down
4. Forgot
5. My Star
6. Misanthropy
7. Nuclear Winds
8. The Standard

Score: 52 / 100

Reviewer: Jan
Toegevoegd: 11 maart 2007

Forgot - Burning Down
Reactie van Een Metalfan op 12-03-2007 om 10:45u

kk blekkie

Forgot - Burning Down
Reactie van Een Metalfan op 13-03-2007 om 12:59u

Geniale kritiek zie ik alweer, daar schuilt weer een bovengemiddelde intelligentie in van heb ik jou daar. Inspiratieloze kut bagger is dit overigens.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.